"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Eski sevgili ile yeni aşk

Manken Irmak Atuk, eski sevgilisi işadamı Nuri Ensari ile üçüncü kez barıştı. Geçtiğimiz hafta Dubai’de tatil yapan çift, evlilik kararı aldı.

Irmak Atuk ile işadamı Nuri Ensari altı sene önce nişanlanmış ancak evlilik hazırlıkları yaparken, ani bir kararla yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Mehmet Ali Erbil ile flört etmeye başlayan Atuk, Nuri Ensari ile yeniden barışsa da eski sevgililerin ilişkisi yine uzun sürmemişti. 2013’te Burcu Erçil ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sürpriz bir nikahla evlenen Ensari, bir yıl sonra boşanmıştı. Aradan geçen zamana rağmen birbirlerini unutamayan ikili, şimdilerde yine aşk yaşıyor. Üçüncü kez barışan ve ilişkilerine kaldığı yerden devam eden sevgililer önceki gün İstanbul gecelerinde ortaya çıktı. Dubai’de tatil yapan Irmak Atuk ile Nuri Ensari’nin yakında evlenecekleri konuşuluyor.

Eski sevgili ile yeni aşk

Irmak Atuk ile Nuri Ensari, barışmanın ardından ilk kez katıldıkları bir davette objektife poz verdi. 

Eski sevgili ile yeni aşk

2013’te evlenen Burcu Erçil ile Nuri Ensari’nin evliliği sadece bir yıl sürdü.

Sortie yaza hazır

Erol ve Varol Kaynar kardeşlerin sahibi olduğu Eksen Grup bünyesindeki Sortie, 6 Mayıs’ta yaz sezonunu açıyor. Sortie’de bu yıl Kalamata Meyhane, Balıkçı Zargana, Art by Ayvaz Şef Kebap ve Steak House, Niva ve Yakup 2 Bosphorus hizmet verecek. 

Tuvalete Merhaba 6 yaşında

Temizlik kağıdı markası Selpak, çocukları tuvalet eğitimine başlamamış ya da tuvalet eğitiminde sorunlar yaşayan anne-babalara destek olmak için hayata geçirdiği “Tuvalete Merhaba” platformunun altıncı yılını kutladı.

Eski sevgili ile yeni aşk

Sitare Akdilek’in sahibi olduğu Levent’teki Party Kids’te gerçekleşen kutlamaya ünlü anneler, çocuklarıyla katıldı. Yaşları 2 ile 5 arasında değişen çocuklar eğitim atölyelerinde hem eğlenip hem de öğrendi.

Eski sevgili ile yeni aşk

Prof. Dr. Bengi Semerci, etkinlikte annelerin çocuk eğitimi ile ilgili merak ettiği soruları yanıtladı. 

Derin Deliler

Prof. Dr. Tankut Öktem’in kendisi gibi başarılı bir heykeltıraş olan kızı Oylum Ökten İşözen, “Derin Deliler: Bir Kent Meselesi” adlı sergisini açtı. İşözen’in 45 heykelden oluşan sergisi, 21 Nisan’a kadar İstanbul Mimarlar Odası Karaköy Binası’nda ziyarete açık olacak.

Eski sevgili ile yeni aşk

Elektronik müzik

House müziğin dünyaca ünlü ikilisi Stavroz, bu akşam Babylon’da İstanbullu hayranlarıyla buluşuyor. Nights by You sponsorluğunda canlı performans sergileyecek olan Stavroz’un ardından konuklar, Berlinli DJ ve prodüktör Florian Kruse’nin çaldığı müziklerle eğlenecek.

Eski sevgili ile yeni aşk

X