"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

English Man in Monaco

Avrupa’nın en önemli yardım etkinliği olan 67. Kızılhaç Balosu, geçen hafta sonu Monte Carlo Yıldızlar Salonu’nda yapıldı.

Monte-Carlo La Société des Bains de Mer’in organize ettiği 67. Kızıl Haç Balosu, dünya jet sosyetesini buluşturdu. Monako Prensi II. Albert, Prenses Charlene ve Hannover Prensesi Caroline’in ev sahipliği yaptığı Kızıl Haç Balosu’nda Türk konuklar, konser veren Sting’i ön masalarda izledi.
Aralarında Feryal Gülman , Hande Sezer Pekcan, Semra ve Serpil Tanker, Cenk Ulukartal ile nişanlısı Lisa Maree Boersma, Derya Bozovalı ve Hacer Özil’in de olduğu Türk misafirler Monako Prensi II. Albert, Prenses Charlene’ye komşu masalarda Sting’in şarkılarına eşlik etti.
Monako Prensi II. Albert, Prenses Charlene’nin dansıyla başlayan Kızıl Haç Balosu’nda gerçekleştirilen tombala çekilişinde misafirler, Repossi, Chopard, Rolex, NetJets, SilverSea tarafından verilen mücevherler, saatler, çantaların yanı sıra konaklama ve seyahat gibi ödüller kazandı.

X