"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

En yaşlı osmanlı’yla son fotoğraf

Erkan Özerman, “En yaşlı Osmanlı” olarak tanınan Beyzade Bülent Osman’la Paris’te buluştu.

Anne tarafından II. Abdülhamid’in, baba tarafından da Gazi Osman Paşa’nın torunu olan, yaşayan en yaşlı Osmanlı Beyzade Bülent Osman, Paris’te hastaneye kaldırıldı.
Erkan Özerman, geçtiğimiz günlerde kendisini tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Ünlü organizatör, Osman’ın durumunun ciddi olduğunu söyledi.
Bülent Osman, geçen yaz da hastaneye kaldırılmış, taburcu olmasının ardından eşi Prenses Janine, Paris’teki evlerinde bir kutlama yemeği vermişti. Özerman o yemeğin de davetlileri arasındaydı.
Adile Osmanoğlu’nun da katıldığı kutlamadan sadece birkaç ay sonra Beyzade Bülent Osman yeniden hastaneye kaldırıldı.

En yaşlı osmanlı’yla son fotoğraf

Ne yaparsan yap aşk ile yap

İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri Usla Akademi’deki “Arçelik’le Mucize Lezzetler Pişirme Atölyesi”nde buluştu. Neslihan-Ahmet Kozanoğlu, Gülgün-Öner Tüzün, Figen Erenel-Altuğ Önder, Sinem Yıldırım-Emre Ertürk, Selahattin Dönmez ve Günsel Ülkü’nün de aralarında olduğu isimler “Ne yaparsan yap aşk ile yap” sloganıyla Sevgililer Günü menüsü hazırladı. Şef Cenk Akkaya, yemek sanatının püf noktaları hakkında bilgiler verdi.

En yaşlı osmanlı’yla son fotoğraf

Öner-Gülgün Tüzün

Anne ve çocuklar sanatla buluşuyor

Lacoste ve Burberry’nin yanı sıra G-Star, Gant, Nautica, Converse gibi birçok dünya markasının Türkiye distribütörü olan Eren Holding Yönetim Kurulu üyesi Elif Eren, dar gelirli anne ve çocukları sanatla buluşturuyor. Proje kapsamında hayatında ilk kez müze ziyareti yapacak olan ve İstanbul’un merkezden uzak bölgelerinde yaşayan 700 anne ve çocuk, İstanbul Modern’i gezip uygulamalı sanat etkinliklerine katılacak. Çoğunluğu ilköğretim düzeyinde okullardan mezun ya da terk, okur-yazarlık düzeyi düşük, iş hayatında yer almayan kadınlar ve onların çocukları için özel sanat etkinlikleri düzenleyen Elif Eren’i duyarlılığından dolayı tebrik ediyorum.

En yaşlı osmanlı’yla son fotoğraf

Sevgililer Günü konsepti

Konsept dünya markaları ile tasarımcıları belli temalarla bir araya getiren Zest İstanbul, bu kez Sevgililer Günü’ne özel “My Dream Valentine” konseptiyle konuklarını ağırlayacak. Ferhan İstanbullu ve Mert Aslan öncülüğünde düzenlenecek olan etkinlik, 11 Şubat Cumartesi günü Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleşecek. 

En yaşlı osmanlı’yla son fotoğraf

 

X