"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Eğlencenin başladığı yer

Joan Baez ve Sia 15 Temmuz’daki darbe girişimi nedeniyle Türkiye’deki konserlerini iptal ettiğini açıkladı. Farklı tatil ve eğlence alternatifleri sunan Kıbrıs’ta ise yabancı sanatçılar sahneye çıkmaya devam ediyor. En son DJ David Vandetta ve Faithless müzik grubunun DJ’i Sister Bliss sahne aldı.

15 Temmuz’daki darbe girişimi Türkiye’de turizm sektörünün yanı sıra yeme, içme ve eğlence hayatına da darbe vurdu.

İstanbul’daki birçok festival iptal olurken, en büyük darbeyi Bodrum ve Çeşme yedi. Bazı tatilciler soluğu Yunan Adaları’nda alırken, dünyaca ünlü yıldızlar geçtiğimiz hafta sonu Kıbrıs’ta konser verdi.

“Hikayenin başladığı yer” sloganıyla açtıkları Elexus Hotel ile Kıbrıs’ın tatil ve eğlence anlayışını değiştiren Atlas Jet’in sahibi ve ETS Tur’un ortaklarından olan Murat Ersoy ile eşi Nisa Ersoy dünyaca ünlü DJ David Vandetta ve Faithless müzik grubunun DJ’i Sister Bliss’e ev sahipliği yaptı.

Otel bünyesinde hizmete giren gündüzleri plaj, akşamları ise gece kulübü olarak hizmet veren Mia Beach Club’ın işletmeciliğini yapan Yusuf Davidas ile Melike Gebeş, konser takvimlerinde yer alan dünyaca ünlü isimler eşliğinde yaz boyunca eğlence yaşatacaklarını söyledi.

Eğlencenin başladığı yer

Hafta sonu etkinliği

İstanbul’da hafta sonu şehirde kalanlar için birçok alternatif var. Yaz aylarında İstanbul Boğazı’nda Bodrum ve Çeşme’deymişsiniz gibi hissedeceğiniz Kuruçeşme’deki Su Ada’nın yanı sıra Reina’daki Cave by Goya’da sabaha kadar dans var. Perşembe Cüneyt Öztürk, cuma Kubilay Aydın ve Furkan Kurt’un performans sergilediği Cave by Goya’da bu akşam ise Türkiye’nin en iyi DJ’lerinden Yakuza, setin başında günün ilk ışıklarına kadar müzik yapacak.

Eğlencenin başladığı yer

Suat Ateşdağlı Kuum Beach’te

Türkiye’nin en iyi DJ’lerinden Suat Ateşdağlı, bugün Bodrum Türkbükü’ndeki Kuum Beach’te performans sergileyecek. Plaj eğlencesinde hayranları ile buluşacak olan Ateşdağlı, yaz boyunca her cumartesi Kuum Beach’te setin başına geçecek.

Eğlencenin başladığı yer

 

X