"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Eğlence ve alışveriş festivali

ELLE Dergisi alışverişi eğlenceyle birleştirerek “Elle Edit Art Of Shopping” adlı bir festival düzenledi. Festivalde iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri tasarımlarını sergileyip satış yaptı.

 Moda, aksesuvar, mücevher, dekorasyon, çocuk ve bunun gibi birçok kategoride markanın satış yaptığı alışveriş festivalinde özenle seçilen markalar ve ürünler yer aldı.
ELLE Dergisi Genel Yayın Direktörü Işın Görmüş’ün ev sahipliğinde Fairmont Quasar İstanbul Hotel’de iki gün süren alışveriş festivalinde ELLE Style Talks gibi etkinlikler de gerçekleşti. ELLE stil editörlerinin konuklara stil ve kombin önerileri verdiği alışveriş festivali iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu.
Nedret Taciroğlu, Dilek Hanif, Tuvana Büyükçınar, Mehtap Elaidi, Elif Mısırlı, Aslı Filinta, Derya Açıkgöz, Gül Ağış gibi ünlü modacıların da aralarında olduğu 70 markanın satış yaptığı alışveriş festivali DJ Tarık Koray’ın müzikleri eşliğinde renklendi. 

Eğlence ve alışveriş festivali

X