"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

#EfsanelerleBoğaziçi

Boğaziçi Üniversitesi, kuruluşunun 151. Yılını “Efsanelerle Boğaziçi” adlı baloyla kutladı.

Zorlu Center’daki Raffels Otel’de gerçekleşen etkinlikte Boğaziçi Üniversitesi’nin 97 mezunu olan ünlü komedyen Cem Yılmaz, “Senin de dikili bir ağacın olsun” diyerek Güney Kampüs’teki ağaçları açıkartırmayla sattı.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen ’Efsanelerle Boğaziçi’ balosu iş, sanat ve siyaset dünyasını buluşturdu. Gecenin sunuculuğunu Boğaziçi Üniversitesi mezunu Jülide Ateş yaparken, 97 mezunu Cem Yılmaz da bağış amaçlı düzenlenen müzayedeyi yönetti.
Yemek Sepeti sitesinin kurucusu Nevzat Aydın ile Cem Yılmaz ile Sunset’te öğle yemeği de açıkartırmayla satışa çıktı.
Gecenin organizasyonuna imza atan Sipahiler +NineZero etkinlik ajansının sahibi Tülin-Kerim Sipahiler, Yemek Sepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın’la Sunset’te yemek için 60 bin lira ödedi. Nevzat Aydın da 60 bin liralık bağış yaptı.

Cem Yılmaz, beş öğrencinin burs bedelini karşılarken, gecenin sunuculuğunu yapan Jülide Ateş 3 bin lira olan tuğlalardan iki adet alarak bağış yaptı.

“İyi yemek yiyin bu yediğiniz yemek 5 bin lira değerinde olacak” diyen Cem Yılmaz, çatal bıçak seslerinden dolayı “Yaradan’a şu anda duacıyım, Allah’tan Ajda Pekkan değilim, yoksa sahneyi terk ederdim” dedi.

ahneden yapılan esprili pazarlıkların ardından Cem Yılmaz ile öğle yemeğini Leon Mizrahi 10 kişilik bir grupla 80 bin liraya aldı.

Yavuz Çizmeci’nin en popüler ağaç için 200 bin lira ödediği etkinlikte IWC Portuguese Chronograph Classic IW3904 model saatin kapalı artırmayla satılırken, gece Mazhar-Fuat-Özkan’ın şarkılarıyla renklendi.

Vodafone Red ana sponsorluğunda ve Audi, Nurol GYO ve IWC sponsorluğunda gerçekleşen balodan elde edilen 2 milyon 100 bin lira, araştırma ve burs amaçlı kullanılacak.


Yılbaşı koleksiyonu

Gizia, Zorlu Center’daki mağazasında yılbaşı koleksiyonunu mini bir defileyle tanıttı. Berrin Zorlu, Sitare Akdilek, Deniz Berdan, Çağla Şikel ve Selda Topal’ın da ralarında olduğu iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri yılbaşı için alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

EKŞİOĞLU’NA HÜZÜNLÜ VEDA

Koç Grubu’nda en üst düzey profesyonel yöneticilikten emekli olan ve daha sonra kendi şirketini kuran 78 yaşındaki işadamı Uğur Ekşioğlu, tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi’nde yaşam savaşını kaybetti. Süleyman Seba’yla
Beşiktaş yönetiminde de görev alan Uğur Ekşioğlu için Teşvikiye Camii’nde cenaze töreni düzenlenirken, iş dünyasının patronları Ekşioğlu Ailesi’ni yalnız bırakmadı.

X