"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Edwards ile sonbahara Hello!

1994 yılından bu yana moda tutkunlarının gözde markaları arasında yer alan Edwards, sonbahar-kış koleksiyonunu Hello dergisiyle birlikte düzenlediği davetle tanıttı.

RMK Classic CEO’su Füsun Kuran ve Hello! Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen’in ev sahipliğinde Akmerkez’deki Edwards mağazasında düzenlenen davet, iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu. Siren Ertan Çarmıklı, Ayşe Kucuroğlu, Etel Baler, Feryal Gülman, Aslı Şen, Şükran Güzeliş, Sitare Akdilek ve Burcu Hanif’in de katıldığı davette Edwards bünyesinde yer alan Brooks Brothers’ın genç koleksiyonu Red Fleece’in yanı sıra Sisley, Skechers-Mark Nason, Sperry Top Sider, House of DIV ve Armaggan’ın 2015-2016 sonbahar-kış koleksiyonları beğeniye sunuldu.

Kalp dostları

Türk Kalp Vakfı, yaz tatili nedeniyle ara verdiği etkinliklerine yeniden başladı. Vakıf, önceki akşam Berna-Ediz Tuncay çiftinin sahibi olduğu Kuruçeşme’deki Revma Balık’ta bir davet verdi. Etkinlikte Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkanı Ergin Yıldırımakın ve Başkan Yardımcısı Mesude Özbek ile Genel Sekreter Neşe Sert de hazır bulundu. Geçirdiği bağırsak ameliyatı sebebiyle hastanede olan Türk Kalp Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Semiramis Sekban, aralarında Figen Kıral, Gül Ergi ve Serap Tibuk’un da olduğu ‘kalp dostları’na tek tek teşekkür mesajı gönderdi.

Ece Gibi Hisset

Sportif ve sağlıklı yaşam tarzıyla tanınan Ece Vahapoğlu, “Ece Gibi Hisset” adlı yeni kitabını Zorlu Center’daki Tom’s Kitchen’da tanıttı. Vahapoğlu’nun sağlıklı yaşam sırlarının yanı sıra Gülben Ergen’den Beyaz’a, Ahmet Zorlu’dan Ümit Boyner’e, Orhan Gencebay’dan Çağla Şıkel’e kadar birçok ünlü ismin sağlıklı yaşam tüyolarının yer aldığı kitap, kendini iyi hissetmek isteyenlere kaynak niteliğinde.

Mimarlık Oscar’larını topladı

Aldığı ödüllerle Avrupa’da da adını duyuran mimarlık şirketi İki Design Group, Avrupa’nın en saygın mimarlık ödüllerinden ‘European Property Awards’ta tam 9 ödül birden kazandı. Londra Grosvenor House Hotel’de düzenlenen ödül törenine katılan İki Design Group’un kurucu ortağı Murat Kader, ödüllerini International Property Awards Başkanı Stuart Shiled’in elinden aldı. Kader, başarısını eşi Ayşegül Hanım ve kızı Lara’yla kutladı.

Red Room’da her gün farklı eğlence

İlk olarak Süzer Plaza’da hizmete giren ve uzun yıllar Aykut Gündüz’ün işletmeciliğinde Uludağ’da eğlencenin adresi olan Redroom, İstanbul gecelerine döndü. Uludağ Karinna Otel ve Uludağ Grand Yazıcı Otel’de hizmet veren RedRoom’un İstanbul şubesi, Nişantaşı-Abdi İpekçi Caddesi’nde açıldı. Aykut Gündüz’ün ev sahipliği açılış, iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu. Gündüz, salı günleri düzenlenecek partilerine Gökçen Paprika’nın ev sahipliği yapacağı RedRoom’da perşembe günleri R&B partileri, pazar günleri ise akustik canlı müzik yapılacağını söyledi. RedRoom, haftanın 7 günü sabah 04.00’e kadar hizmet verecek.X