"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Düğünde şıklık yarışı

Modacı Selma Çilek, Sinan Çiftçi ile önceki gün evlendi. Four Seasons Otel’de gerçekleşen düğüne çok sayıda ünlü isim de katıldı.

Düğünde şıklık yarışı

Çilek Mobilya’nın sahipleri Nilgün-Mustafa Çilek çiftinin modacı kızları Selma Çilek ile işadamı Satvet Çiftçi ve Ceylan Toktaş’ın oğulları Sinan Çiftçi, önceki akşam Four Seasons Istanbul at the Bosphorus’ta evlendi. BC Atelier’in organizasyonunu üstlendiği düğün törenine, 400 kişi katıldı. Çiftin düğününde gelinin nikah şahitliğini abisi Talha Çilek, damadın nikah şahitliğini ise amcası Serdar Çiftçi ve arkadaşı Bahattin Ayan yaptı.

Düğünde şıklık yarışı


GELİNLİĞİNİ KENDİSİ TASARLADI

Kendi gelinliğini tasarlayıp diken moda tasarımcısı Selma Çilek gecede zarafetiyle göz doldurdu. İş, cemiyet ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı düğünde şıklık yarışı vardı. Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan-Neslişah Alkoçlar ve Serkan Uçar-Ceylan Çapa çiftleri dikkat çeken konuklar oldu.

Düğünde şıklık yarışı
 

Giydiği derin yırtmaçlı kırmızı elbisesiyle dikkat çeken Sinem Kobal, “Böyle önemli yerlere gelirken, hazırlanmam saatler sürüyor” dedi.

Düğünde şıklık yarışı
 

Ceylan Çapa ve Serkan Uçar çifti,  “Evlilik ne zaman” sorusu üzerine “Şimdilik öyle bir planımız yok” yanıtını verdi. 

 

Aşıklar Bodrum’da

Sevil Sabancı ve sevgilisi Ferhat Ferhangil, önceki gün Türkbükü’nde objektife takıldı. Akşam saatlerinde geldiği bir beach’te sevgilisi ve dostları ile koyu sohbete dalan Sabancı, daha sonra teknesine geçti.

 

Modaya uydu

Alp Taşkent, sakal modasına uydu. Eşi Serra Taşkent ile Bodrum’da tekne gezisine çıkan Alp Taşkent’in sakallı hali dikkat çekti.

 

Öğle yürüyüşü

Mine Kalpakçıoğlu ve Mert İncekara, geçtiğimiz gün Bodrum’da objektife yansıdı. Türkbükü’nde öğle saatlerinde yürüyüş yapan çift, mola verdikleri sırada da birlikte çektikleri fotoğraflarını Instagram hesaplarına yükledi.

 

Yüzme keyfi

Mehveş Pisak, önceki gün Bodrum’da görüntülendi. Cennet Koyu’na demirlediği teknesinden denize giren Pisak, deniz gözlükleri ve paletleriyle uzun süre yüzdü.

 

Bebek'te sohbet

Uludağ Gazoz’un patronu Levent Kızıl, önceki akşam Bebek Lucca’da görüntülendi. Bir kadın arkadaşıyla sohbet eden işadamı, kendisini görüntüleyen muhabirlere selam verdikten sonra sohbetine kaldığı yerden devam etti. 

 

 

 

 

 

 

X