"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Dostça ayrıldılar

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz, evlilik yolunda ilerlediği spiker sevgilisi Neşe Sapmaz’dan ayrıldıklarını açıkladı.

Yaklaşık üç yıldır flört eden ve herkesin evlenecekleri gözüyle baktığı Yavuz Yılmaz ile Neşe Sapmaz’dan düğün davetiyesi beklenirken ayrılık haberi geldi. Zaman zaman ayrıldıkları dedikodularıyla gündeme gelen ve el ele poz verip dedikoduları yalanlayan sevgililerin ilişkilerine nokta koyduğu kulağıma geldi. Telefonla görüştüğüm Yavuz Yılmaz, dedikoduları doğrularken, Neşe Sapmaz ile dostça ayrıldıklarını ve kendisine mutluluklar dilediğini söyledi.


Engel tanımıyor

Bodrum, Yalıkavak’taki Clup Filipper’ın sahibi Ahmet Bayer, dalış sırasında vurgun yemiş ve belden aşağısı felç olmuştu. Yaşama dört elle sarılan ve sosyal hayattan kopmayan Bayer, önceki gün Çeşme Aya Yorgi Koyu’nda görüntülendi. Özel olarak yaptırdığı son teknoloji tekerlekli sandalyesiyle iskeleden zodyak bota binen Bayer, teknesine binerek Çeşme koylarını gezdi.


Kapak kızı

İstanbul gece hayatının patronlarından Celal Çapa’nın kızı Ceylan Çapa, önceki gün bebek Parkı’nda görüntülendi. Instyle dergisinin kapak çekimleri için objektif karşısına geçen Çapa, verdiği pozlarla profosyonel modelleri aratmadı. Dizilerde oynaması için teklifler aldığını söyleyen Çapa, gün boyu süren çekimlerde sık sık fotoğraflarını inceledi.


Alaçatı’da 7 Oda

Borsacı Bilgehan Akarsu, finans işlerinden sonra yeme, içme ve eğlence sektörüne girdi. Akarsu, Çeşme’nin son yıllardaki popüler adreslerinden olan Ulvi Suvarioğlu’nun sahibi olduğu Alaçatatı’daki 7 Boutique Otel’in işletmesini üstlendi. Akarsu, otelin 12 ay açık olacağını söyledi.


Arabalı açıkhava sineması

1950’li yıllarda Amerika’da ortaya çıkan ve sonrasında tüm dünyada fenomen haline gelen ‘Arabalı Sinema’ (Drive-in Movie), 25 Temmuz Cumartesi gecesi İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD) işbirliğiyle Cemile Sultan Korusu’nda yapılacak bir etkinlikle seyirciyle buluşacak. 50 klasik otomobille gerçekleşecek sinema şöleninde, 1942 yılı yapımı “Casablanca” filmi gösterilecek. Nostaljik kostümlerle, araçlara mısır ve dondurma servisi yapacak görevlilerin de bulunacağı etkinlik için yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederim.

X