"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Dönüş deniz uçağıyla

Cem ve Ümit Boyner, Bodrum tatilini tamamladı. Kısa bir tatil yapan çift, önceki gün Cennet Koyu’nda bindikleri deniz uçağıyla İstanbul’a döndü. Aynı uçakta seyahat edenler arasında Zeynep-Osman Çarmıklı çifti de vardı.

Ali Kaptan
Bodrum’da tatil yapan eski Fenerbahçe Başkanı Ali Şen, önceki gün Kuum Otel’in plajından zodyak botla denize açılırken görüntülendi. Kendi kullandığı botla manevralar yapan Şen, objektiflere de gülümseyerek poz verdi.


Rekorlarla sona erdi
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen uluslararası çağdaş ve modern sanat fuarı Artinternational, rekor rakamlarla sona erdi. 27 ülkeden 87 galeri ve 400’den fazla sanatçıyı İstanbul’da buluşturan fuarı 30 binden fazla kişi gezdi. Modern ve çağdaş sanatın usta isimlerinin eserlerini bir araya getiren fuarda toplamda 30 milyon 200 bin dolarlık satış yapıldı. 4-6 Eylül tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe iş, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri de büyük ilgi gösterdi.


Kız tarafı düğüne özel uçakla geldi
Eski Türkiye Güzeli Merih Ergürbüz ile Suudi Arabistan Kralı’nın pilotu Faisal Alsulaimani’nin kızları Sarah, önceki gün Fırat Büyükdağ ile nikah masasına oturdu. İstanbul Marriott Hotel’deki düğüne kız tarafından 171 kişi özel uçakla getirildi. Geceye Ergürbüz’ün arkadaşı Nükhet Duru ile Yeşim Salkım da katıldı. İkili, Erkan Özerman’ın daveti üzerine sahneye çıkarak şarkılarıyla düğüne renk kattı.

Pazar imajı
Reha Muhtar, geçtiğimiz pazar günü Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Cantinery’de arkadaşlarıyla buluşup kahvaltı yapan Muhtar, sportif giyimiyle dikkat çekti. Muhtar, kahvaltı sonrası elinde gazeteleri, kulağında kulaklığıyla AVM’-den ayrıldı.

X