"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Domingo 74. yaşını sahnede kutladı

“Operanın Kralı” unvanlı İspanyol tenor Plácido Domingo, önceki gün Ülker Sports Arena’da konser verdi. Ünlü tenor, 74. yaşını alkışlar eşliğinde sahnede kutladı.

Dünyaca ünlü sahnelerde 500’den fazla konser yöneten 9 Grammy ödüllü Plácido Domingo, İstanbullu hayranlarıyla Ülker Sports Arena’da buluştu. Sanat ve cemiyet hayatından ünlü simaların da izlediği konserde Domingo’ya 65 kişilik Filarmonia İstanbul Orkestrası’nın yanı sıra ünlü sopranolar Angel Blue ve Micaela Oeste de eşlik etti. IEG Live, Pozitif Live ve Piu Müzik işbirliği, Garanti Bankası ana sponsorluğuyla ülkemize gelen Domingo, İstanbul’da bulunduğu için mutlu olduğunu ve uzun zamandır buraya yeniden gelmeyi istediğini söyledi. Oğlu Placido Domingo Jr. ile “What a Wonderful World” ve “Perhaps Love”ı da seslendirerek müzikseverlere unutamayacakları bir gece yaşatan Domingo, 74. yaşını alkışlar eşliğinde sahnede kutladı.

Motorize patronlar

İş dünyasının patronları Harley Davidson’ın 2015 modellerinin tanıtımında buluştu. Ev sahipliğini Harley Davidson Bosphorus Yönetim Kurulu Başkanı Emin Ali Çakırkaya’nın yaptığı tanıtımda, İzzet Özilhan ve İlhan Sabancı’nın da aralarında olduğu ünlü isimler, motosikletler üzerinde poz verdi. Maslak’taki Harley Davidson Showroom’unda düzenlenen organizasyonda, Street 750, Street Glid Special, Road Glide Special, Ultra Limited Low CVO Street Glide ve CVO Road Glide Ultra modelleri tanıtıldı.

Kraliçe’nin parfümü

Enpa Dış Ticaret, İngiliz parfüm markası Atkinsons için İngiltere Başkonsolosluğu’nda bir davet verdi. İstanbul İngiltere Başkonsolosu Leigh Turner ve Letisya Balul Tapan’ın ev sahipliği yaptığı ‘beş çayı’nda konuklar, Atkinsons markasının maskotu olan ayı başlı mankenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çikolata sanatı

Sultanahmet ve Beşiktaş’ta hizmet veren Four Seasons Hotels İstanbul, Boğaziçi ve Tarihi Yarımada’dan esinlenilerek kendi adını taşıyan bir çikolata mağazası açtı. Four Seasons Hotel Bosphorus’ta hizmete giren Chocolate by Four Seasons Hotels İstanbul’un açılışında Fransız pasta şefi Ghislain Gaille’nin hazırladığı çikolatalar tanıtıldı. Mısır Çarşısı’nın sevilen baharatlarını çikolatayla buluşturarak yeni tatlar yaratan Gaille’nin lezzetleri, ressam İsmail Acar’ın İstanbul manzaralı resimlerinin yer aldığı kutularda tanıtıldı.

Kovacs İstanbul’da

Dünyanın her yerinden önemli müzisyenleri Türk seyircilerle buluşturacak olan Gold Nights serisinin yeni yıldaki ilk misafiri Hollanda’nın son dönem çıkardığı en başarılı isim Kovacs olacak. Ses rengi ve şarkıları ile ‘Yeni Amy Winehouse’ olmaya aday olarak gösterilen Kovacs, 2015 yılının ilk konserini MOODLive organizasyonu ile yarın gece Garajİstanbul’da verecek.

X