"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Derin Tutku su yüzüne çıktı

Geçtiğimiz yıllarda birlikte sualtı fotoğrafları çekip “Derin Tutku” ve “Sualtında İntiharlar” adlı sergiler açan Ayşegül Dinçkök ve Mehmet Turgut’un samimiyeti su üstüne çıktı.

Derin Tutku  su yüzüne çıktı

Akkök Holding Yönetim Kurulu üyesi Ömer Dinçkök’ün eşi Ayşegül Dinçkök, önceki akşam fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’la görüntülendi. Cihangir’deki Adana İl Sınırı adlı restoranı bulmak için epey çaba harcayan, adres bilgilerini Turgut’tan aldıktan sonra mekanı bulan Dinçkök, burada Mehmet Turgut’la görüntülendi. Fotoğrafları çekilince açıklama yapma gereği duyarak yanındaki kişinin Mehmet Turgut olduğunu söyleyen Dinçkök, ünlü fotoğrafçıyla başka bir adreste gece yarısına kadar samimi bir şekilde eğlenmeye devam etti.

Derin Tutku  su yüzüne çıktı

Eşlerden misilleme

Ömer Dinçkök, oyuncu Eylül Deniz’le görüntülenmiş ve Yunan Adaları’nda tatil yapmıştı. İhanetten sonra yeniden barışan çiftten Ayşegül Dinçkök, sosyal medya hesaplarında sarmaş dolaş pozlarını paylaşmış ve fotoğrafın altına “Bazen hayat sımsıkı birbirine sarılmaktır” diye yazarak eşiyle arasında bir sorun olmadığını ima etmişti. Geçen hafta Ömer Dinçkök’ün Eylül Deniz’le yeniden objektife yakalanması, çift arasında yeniden soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu. Ayşegül Dinçkök’ün de Mehmet Turgut’la buluşması, eşine misilleme olarak algılandı.

Derin Tutku  su yüzüne çıktı

Sporda 50. yıl

Eczacıbaşı Spor Kulübü, kuruluşunun 50. yıl dönümünü kutladı. Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı’nın ev sahipliğinde Beşiktaş’taki Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşen kutlama, iş, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu.
Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri ve sporcuların katıldığı kutlamada, Bülent-Oya Eczacıbaşı çifti voleybol ve basketbol takımı oyuncularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Derin Tutku  su yüzüne çıktı

Lezzet festivali

Gastronomi dalında UNESCO’nun “Yaratıcı Şehirler Ağı”na dahil edilmeye hak kazanan Gaziantep’in dünyaca ünlü mutfağı, Beşiktaş’taki Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleşen Gaziantep Yemek Festivali’nde tanıtıldı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in ev sahipliğini yaptığı festivalde, Shangri-La Bosphorus’un ödüllü Executive Şefi Olivier Pistre ile Gaziantep’in deneyimli şefleri Ragıp Güzelbey ve Doğa Çitçi, 500 farklı yemek hazırladı.

X