"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Denize yirmi yıllık vefa

Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) kuruluşunun yirminci yılını Hasköy’deki Koç Müzesi’nde kutladı.

Ülkemizin deniz ve sularının temizlenmesi ve temiz kalması için çalışan Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) kuruluşunun 20. yılını iş, sanat ve siyaset dünyasının ünlü isimlerinin katılımıyla kutladı. Hasköy’deki Koç Müzesi’nde yapılan “20. Yılda Yaza Veda Denize Vefa” adlı kutlamaya TURMEPA Kurucu Başkanı Rahmi M. Koç ve TURMEPA Başkanı Tezcan Yaramancı ev sahipliği yaptı. TURMEPA’nın 20’nci yıldönümü için özel hazırlanan kamu spotunun gösterimiyle devam eden kutlama Rahmi M. Koç’un deniz kirliliği ile mücadeleye destek verenlere plaket vermesiyle sona erdi.


Modada rönesans

Hazır giyim markası Silk and Cashmere, 22. kuruluş yılını ve değişimini Lucca’da düzenlediği Silk and Cashmere Rönesans adlı partiyle kutladı. Ayşen ve Ferhat Zamanpur’un ev sahipliğinde düzenlenen partiye; Can Bonomo- Didem Soydan, Tuba Ünsal-Mirgün Cabas, Tuğba Özay, İlker Kaleli, Romina Hakko-Niv Herzikovitz, Allen Hakko ve Sedef Orman gibi iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri katıldı.


Christian Louboutin ile İstanbul hatırası

Dünyaca ünlü ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin, Angelina Jolie ile işbirliği yaparak tasarladığı ayakkabılar ve ilk oje koleksiyonunu İstanbul’da tanıttı. Christian Louboutin’in Nişantaşı mağazasında gerçekleşen tanıtımda ünlüler, tasarımcıyla hatıra fotoğrafı çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

X