"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

‘‘DASTAR’A DESTEK DEFİLESİ

Muğla’nın yöresel el dokuması “dastar bezi”nin tanıtımı için hayata geçirilen projeye bir destek de modacı Mehmet Köymen’den geldi.

Mehmet Köymen, dastar bezinden hazırladığı yeni koleksiyonu, önceki gün Bodrum Billionaire’de düzenlediği defileyle tanıttı. Koreografisini Asil Çağıl’ın yaptığı organizasyonda Günay Musayeva ve Tuğçe Sarıkaya’nın da arasında bulunduğu birçok ünlü model podyuma çıktı. Ana sponsorluğunu Quzu Restaurant’ın sahibi Elshan İbrahimov’un yaptığı, sunuculuğunu Sema Çelebi’nin üstlendiği defileyi izleyenler arasında cemiyet hayatından ünlü isimler de vardı. Gece, düzenlenen after party ile sona erdi.


Ve sezon açıldı

Her yaz tatillerinin büyük bölümünü Çeşme’de geçiren Sanem-Ralf Tezman çifti, kuralı bu yıl da bozmadı. Tezmanlar geç de olsa Çeşme sezonunu açtı. Önceki gün el ele Alaçatı sokaklarını dolaşırken görüntülenen ikili, karşılaştıkları dostlarıyla da ayaküstü sohbet etti.

Kapıda panik

Cengiz-Demet Sabancı Çetindoğan çiftinin 19 yaşındaki oğulları Cevdet, önceki gece kız arkadaşıyla Reina’daydı. Geç saatlere kadar mekanda kalan ikili, çıkışta habercilerle karşılaşınca panik yaşadı. Çetindoğan ile yüzünü saklamaya çalışan kız arkadaşı, telaşla otomobillerine binip oradan uzaklaştı.


Hedefimiz bronzlaşmak

Geçen martta evlenen Burak-Melis Hatipoğlu çifti de tatil için Bodrum’u seçenlerden... Çift önceki gün Türkbükü’ndeki bir beach’teydi... Tek hedefleri bronzlaşmak olan çift, kavurucu güneşe rağmen yattıkları şezlonglardan saatlerce kalkmadı.


Mayo tercih ediyor

Esra Oflaz Güvenkaya ve İpek Özkan, Bodrum tatilinde buluştu. Önceki gün plajda objektife takılan ikilinin keyfi yerindeydi. Şezlongda başlayan bol kahkahalı sohbet, denizde bile kesintiye uğramadı. Bu arada çoğu hemcinsinin aksine Güvenkaya’nın bikini yerine tek parça mayoyu tercih ettiği gözden kaçmadı.


İskelede tek başına

Yalçın Ayaydın, tatile Cennet Koyu’ndaki evinde devam ediyor. Sezon başında ailesiyle birlikte evine yerleşen işadamı, önceki gün iskelede tek başına güneşlenirken görüntülendi.

X