"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Çocuklarla etkinlik

Cartoon Network, ünlü isimleri çocuklarıyla birlikte Powerpuff Girls etkinliğinde bir araya getirdi. Kanyon’da gerçekleşen etkinlikte keyifli anlar yaşandı.

 Sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri, çocuklarıyla beraber çocuk kanalı Cartoon Network’ün Powerpuff Girls etkinliğinde buluştu. Konuklar Kanyon’da yer alan dev platformda, Powerpuff kızları ile tanışma fırsatı buldu. Bilim Atölyesi’nde mini deneyleri uzman eşliğinde gerçekleştirme heyecanını yaşayan çocuklar, Cartoon Network’ün özel olarak geliştirdiği Powerpuff Girls’le kodlama oyununu da deneyimledi. Ünlü anne ve babalar çocuklarıyla birlikte araba parkuru, resim atölyesi, Mojo Jojo’ya top atma köşesi ve Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin şovlarıyla eğlendi. Sedef Avcı, Bade İşçil, Esra Ceyhan, Renan Bilek, Ceren Benderlioğlu, Cansen Kut ve Varol Yaşaroğlu gibi birçok ünlü isim etkinliğe katıldı. 

DJ IŞIL

Işıl ve Rüştü Reçber, önceki gün Mandarin Otel Sands Beach’teydi. Işıl Reçber, Sands Beach’in DJ’i Mustafa Aydoğdu’ya DJ kabinini ziyaret etmek istediğini söyledi. O sırada Aydoğdu’nun yönlendirmesiyle DJ’lik de yapan Reçber, eşi ile objektiflere poz verdi.
 

Aile saadeti

Mehmet Mutlu ailesiyle Bodrum’da tatil yapıyor. Oğluyla şakalaşarak denize giren Mutlu, bir yandan da eşine poz verdi. Ailenin keyifli anları objektife böyle yansıdı. 

 

Teknede voleybol

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Can Has, kendisine ait teknede tatil yapıyor. Önceki gün Cennet Koyu’na demirli teknesinde oğlu ve misafirleri ile denize giren Has, çıkışta peştemale sarındı. Oğlu ile teknede voleybol oynayan Has, ardından misafirleri ile ilgilendi.  

 

 

X