"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Çılgın Türkler Amsterdam'da otele uçak kondurdu

Yıldıray Karaer ile Atılay Uslu’nun sahibi olduğu Corendon Turizm Grubu, Amsterdam’da otel açtı. “Corendon Airlines” isimli bir havayolu şirketi de bulunan ortaklar, Corendon Vitality Hotel’in tepesine Boeing 737 uçağının kokpitini kondurdu!

Corendon Turizm Grubu’nun sahipleri Yıldıray Karaer ve Atılay Uslu, Amsterdam’ın en gözde 10 oteli arasında gösterilen The College Hotel’i ekim ayında satın aldı. Şubat 2015’te de New-West bölgesinde Corendon Vitality Hotel adıyla bir otel açacak olan ikili, bu iki yatırımın kutlama ve tanıtımı için geçen hafta Amsterdam’da bir davet verdi. 1895’te ilkokul olarak hizmete açılan The College Hotel’de gerçekleşen davete Hollandalı işadamları ve sanatçıların yanı sıra Türk turizmciler de katıldı. Kutlama, ertesi gün Corendon Vitality Hotel’in tanıtımıyla devam etti. Corendon Vitality Hotel, 7’nci katına yerleştirilen Boeing 737 kokpiti ile dikkat çekiyor. Diğer odaların duvarları da
Amsterdam ve İstanbul siluetlerinin birleşimi ile dekore edilmiş...

Şimdi moda Bobo’s
Moda dünyasının yakından tanıdığı Işın Görmüş ve Elif Mısırlı, “Ulaşılabilir lüks” sloganıyla Bobo’s markasını yarattı. Markanın ilk defilesi, Cipriani Restoran’da yapıldı. İş, sanat ve moda dünyasından ünlü isimlerin
katıldığı defilede krep, dantel, kadife, brokar ve şifonun bir araya getirildiği tasarımlar tam not aldı.

Eğlenceli düğün
Bekarlığa veda partilerinin adresi Cahide, bu kez bir düğüne ev sahipliği yaptı. Ali Ağaoğlu’nun halkla ilişkiler direktörü Rose Kar’ın oğlu Serdar Kar, Zehra Başbuğ ile Cahide’de evlendi. Ali Ağaoğlu, nikâh şahitliğini yaptığı çifte “Bir an önce çocuk istiyorum ama bana benzemeyin” diyerek düğüne katılanları güldürdü. Gelin ve damat, düğünün ardından balayı için Maldiv Adaları’na gitti.

X