"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Chicago’da adrenalin kazası

Adrenalin tutkusu Ömer Gürsoy’a pahalıya patladı. Daha önce kayak yaparken geçirdiği kaza sonucu çapraz bağları kopan ve uzun süre koltuk değnekleriyle dolaşan işadamı, şimdi de paraşüt kazası geçirdi.

Koltuk değneklerinden kurtulur kurtulmaz Erzurum’daki Xanadu Snow White Otel’de düzenlenen snowboard yarışlarına katılan Ömer Gürsoy, geçtiğimiz hafta da Skydive Summerfest 2014 için Chicago’ya gitmişti. “Bugüne dek 420 kere paraşütle atladım” diyen Gürsoy, geçtiğimiz perşembe sabahı talihsiz bir kaza geçirdi, yaklaşık 35 metreden 70 km hızla yere çarptı. Kaza sonucu işadamının sağ ayak topuğu ve ayak bileği ile yine sağ bacağındaki tibia ve femur kemikleri kırıldı. Omurdaki L1 kemiği de kırık olan ve Chicago’daki Saint Francis Medical Center’da üç ameliyat geçiren Gürsoy, iki kez daha ameliyat masasına yatacak. Telefonda görüştüğüm Ömer Gürsoy, “Her şey yolunda, ancak toparlanma süreci biraz uzun olacak. Türkiye’ye toparlandıktan sonra döneceğim” dedi.

Yaşamam mucize
Yere iniş sırasında alçak dönüş yaparken basiretim bağlandı” diyen Ömer Gürsoy, kazayı kırıklarla atlattığı için mutlu: “Diğer paraşütçüler şokta, yaşamam mucize!”

Kabinde top model var
Top modeller Kate Moss ve Naomi Campbell, Bodrum’da detoks kampına girdi. Gazeteciler ikilinin peşinde koşarken, Bodrum’da tatil yapan bir arkadaşım, Campbell’ı Yalıkavak Palmarina’nın içindeki Billionaire Club’da görüntüledi. Ünlü manken, 1999’da aşk yaşadığı İtalyan işadamı Flavio Briatore’nin sahibi olduğu mekânda sabahın ilk ışıklarına kadar dans edip eğlenmiş, bir ara DJ kabinine de geçmiş

Hanımın çiftliği
İşadamı Ahmet Kozanoğlu’nun eşi Neslihan Kozanoğlu, Cumhuriyetköy’deki çiftliğinde organik tarımdan sonra büyükbaş hayvancılıkla uğraşmaya başlamıştı. 200’e yakın büyükbaş hayvanı olan Neslihan Hanım, Ramazan Bayramı’nı çalışarak geçirmiş. Mini traktöre binerek tarlayı süren Kozanoğlu, Instagram’da paylaştığı fotoğrafının altına da “Yaz demem, sıcak demem çalışırım” diye not düşmüş.

Damat adayına onay
Eski manken yeni modacı Ivana Sert, Yurdal Sert’ten boşandıktan sonra işadamı Sinan Akıman’la yeni bir aşka yelken açmıştı. Sert, “Ruh ikizim” dediği sevgilisini annesiyle tanıştırdı. Üçlü, önceki akşam Reina’da yemek yedi. Damat adayı, Sert’in annesinden evlilik için onay aldı.

X