"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Charlie’nin Meleği Lady Godiva’yı tanıttı

Yıldız Holding’in 2007 yılında satın aldığı Belçika’nın dünyaca ünlü çikolata firması 90’ıncı yılını New York’ta kutladı. Ahmet Güneştekin’in Godiva’nın 90’ıncı yılı için hazırladığı Lady Godiva adlı eseri Amerikalı ünlü aktris Drew Barrymore tanıttı.

Charlie’nin Meleği Lady Godiva’yı tanıttı

Premium çikolata kategorisinde dünya lideri olan Godiva, 90’ıncı yılını New York’ta kutladı. Chelsea’deki Marlborough Gallery’de gerçekleşen kutlamada Ahmet Güneştekin’in Lady Godiva isimli son eseri de sanatseverlerle buluştu. Güneştekin’in eserini “Charlie’nin Melekleri” filmi başta olmak üzere pek çok filmde oynayan Amerikalı ünlü aktris Drew Barrymore tanıttı.
Marlborough Gallery Başkanı Pierre Levai, Godiva CEO’sı Mohamed Elsarky ve Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker’in ev sahipliği yaptığı kutlama sanatseverleri buluşturdu.
Son yıllarda Monaco, Barcelona ve Venedik’te açtığı sergilerle büyük başarılara imza atan Güneştekin’in Lady Godiva adlı eseri büyük ilgi gördü. Konuklar Güneştekin’le birlikte eserinin önünde poz vermek için sıraya girdi.

Charlie’nin Meleği Lady Godiva’yı tanıttı

Godiva CEO’su Mohamed Elsarky, “Godiva’nın 90. yılında çok zarif bir sanat eseri ortaya koyarak bu günü daha anlamlı kılan Ahmet Güneştekin’e yürekten teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Charlie’nin Meleği Lady Godiva’yı tanıttı
 

Drew Barrymore “Bana bu fırsatı tanıdığınız için büyük bir mutluluk duydum” diyerek Godiva CEO’su Mohamed Elsarky’ye teşekkür etti.

 

İçsel temas

Charlie’nin Meleği Lady Godiva’yı tanıttı

Ressam Didem Yağcı’nın “Self Connection- İçsel Temas” adını verdiği sergisi Nişantaşı Galeri İlayda’da sanatseverlerle buluştu.
Eserlerinde “Kadın” figürünü içselleştirerek resmeden Didem Yağcı, keçe kullanarak yaptığı ve kendi geliştirdiği özgün bir teknik ile hazırladığı eserler büyük beğeni gördü.

 

19 Mayıs’ta Mehmetçik için

Charlie’nin Meleği Lady Godiva’yı tanıttı

 

Gazeteci Korcan Karar, bugün Vatan Evlatları Mehmetçik adlı bir fotoğraf sergisi açıyor. Serginin açılışı 19 Mayıs saat 19.19’da Alaçatı Hacımemiş Mahallesi’ndeki Rue 1387’de yapılacak. 19 fotoğrafın yer aldığı  sergiden elde edilecek gelir, Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacak.

X