"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Boğaz’da yelken şöleni

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından ilk kez organize edilen NG Hotels FARR 40 Türkiye Şampiyonası, yelkenlerin kıyasıya yarıştığı renkli görüntülerle tamamlandı.

Türkiye’nin profesyonel yelkencileri, “Denizlerin Ferrari’si” olarak nitelendirilen NG Hotels FARR 40 Türkiye Şampiyonası’nda üç gün boyunca Caddebostan-Adalar hattında rüzgâr ve dalgalarla karşı dümen kırdı. 8 tekne ve 80 sporcunun katıldığı yarışın birincisi, Erhan Uzun’un liderliğinde Farfara ekibi oldu.

Boğaz’da yelken şöleni

Ekip, kupasını NG Hotels Şirketler Grubu Kurucu Başkanı Nafi Güral’ın elinden aldı.Yorucu fakat bir o kadar da keyifli bir hafta sonu geçiren yarışçılara kazandıkları ödüller geçtiğimiz pazar akşamı Büyük Kulüp’te düzenlenen törende takdim edildi.

Boğaz’da yelken şöleni

Ödülleri Büyük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Duran Akbulut, NG Şirketler Grubu kurucu Başkanı Nafi Güral ve Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü Komodoru Vedat Tezman verdi. Törenin ardından sahneye çıkan RitimArt bando grubu, eğlenceli şovuyla davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Eski adreste yeni isim

Türkiye’nin en popüler tatil adreslerinden Bodrum-Türkbükü’ndeki Fidel Otel, bu yaz isim değiştirdi ve “Galen Otel Beach Restoran” olarak hizmete girdi. Erdi Yazıcı’nın ev sahipliği yaptığı açılış daveti, iş ve sanat dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi.

Boğaz’da yelken şöleni

Erdi Yazıcı, her hafta gerçekleştirilecek akşamüstü eğlenceleriyle Türkbükü’nü eski popüler günlerine geri döndürmeyi amaçladıklarını söyledi.

Terasta iyi müzik var

Müzisyen Aykut Gürel ile geçtiğimiz yıl evlendiği, halkla ilişkiler sektörünün başarılı isimlerinden Senem Çapa ortak oldu. “İyi ve kaliteli müzik” sloganıyla Marina Vista Otel’in terasında Soprano’s isimli bir gece kulübü açan çift Bodrum eğlencesine yeni bir anlayış getirdi.

Boğaz’da yelken şöleni

 

X