"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Boğaz’da düğün Amerika’da balayı

Mücevher tasarımcısı Şelale Aka ile beslenme uzmanı Mehmet Hanbey, Beşiktaş’taki Four Seasons Bosphorus Hotel’de evlendi. Çift, düğünün ardından balayı için Amerika’ya gidecek.

Mücevher tasarımcısı Şelale Aka, önceki gün Beşiktaş Four Seasons Bosphorus Hotel’de düzenlenen düğünle Beslenme Uzmanı Mehmet Hanbey’le hayatını birleştirdi.

Boğaz’da düğün Amerika’da balayı

Gelinin anne ve babası Devrim-Çimen Aka ile damadın anne ve babası Hasan-Dawn Hanbey’in ev sahipliği yaptığı düğün, iş ve sanat dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kıydığı nikâhta gelinin şahitliğini Osman Türkay, damadın şahitliğini ise Hüseyin Hanbey üstlendi. Düğünde konuklar Ziynet Sali’nin şarkılarıyla eğlendi. Şelale Aka Hanbey ve Mehmet Hanbey, balayı için Amerika’ya gidecek.

Boğaz’da düğün Amerika’da balayı

Boğaz’da düğün Amerika’da balayı

MELDA’NIN ANLARI

İşadamı Jefi Kamhi’nin kızları Melda Kamhi ile Lara Kamhi, iş hayatı yerine sanata merak sarmış ve eğitimlerini de sanat üzerine yapmıştı. Melda Kamhi Kosif, “Anlar” adlı ilk kişisel sergisini 29 Ekim’de The Sofa Hotel’de açacak. 1 Kasım tarihine kadar The Sofa Hotel’de sanatseverlerin beğenisine sunulacak sergide, Kosif’in çalışmaları yer alacak.


AYAKKABI TUTKUNLARI

Dünyada 2000’in üzerinde mağazası bulunan Kanadalı ayakkabı ve aksesuvar markası ALDO, kış sezonu modellerini Özge Ulusoy’la tanıttı. Zorlu Center AVM’de gerçekleşen tanıtım iş, sanat ve moda dünyasından aralarında Azra Akın, Ebru Şallı, Merve Büyüksaraç, Ayşe Tolga ve Ayşe Kucuroğlu’nun da olduğu ayakkabı tutkunlarını buluşturdu.


ET SEVERLERE YENİ ADRES

İstanbul’daki steakhouse restoranlarına bir yenisi daha eklendi. Bistecca Steakhouse, geçtiğimiz hafta sonu İstinye’de açıldı. Müge-Ali Ersin ve Gürkan Ünver’in ev sahipliği yaptığı açılışa Gül Gölge Saygı ve Ömer-Alara Malaz gibi iş ve sanat dünyasından ünlü isimler katıldı. Müge-Ali Ersin ve Gürkan Ünver, Bistecca Burger, Bistecca Lokum gibi özel lezzetlerinin yanı sıra farklı dekorasyonuyla da iddialı olduklarını söyledi.

 

X