"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Bodrum’da bayram

İş, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok ünlü isim, bayram tatilini Bodrum’da geçirmeyi tercih etti. İşte bayram boyunca popüler tatil beldesinden objektife yansıyanlar...

Son sürat


Raif Dinçkök, son model sürat teknesiyle Torba açıklarında görüntülendi. İşadamı, mavi sularda hız sınırlarını zorladı.

Nasıl tanıdınız?


Eski Başbakan Tansu Çiller önceki gece Türkbükü’ndeki Atılay Balık’ta eşi Özer Çiller’le yemek yerken görüntülendi. Ardından korumalarıyla birlikte yürüyüşe çıktı. Çiller, muhabirlere “Beni nasıl tanıdınız, o kadar da şapka takıp kamufle olmuştum!” dedi.

Ortaya çıktı


Cemiyet dünyasının tanınmış isimlerinden Aslı Berker, uzun aranın ardından Bodrum’da ortaya çıktı. Bayram tatili için ailesiyle Bodrum’a gelen Berker, annesi Şükran Berker’le teknede görüntülendi.

Kaçamadılar


Bodrum tatillerinde muhabirlerle köşe kapmaca oynayan Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı, önceki gün Türkbükü’nde düzenlenen bir partideydi. Kalabalık arasına gizlenen çift, yine de görüntülenmekten kurtulamadı.

Sevgilisi ve kardeşiyle tatilde

İşadamı Osman Aksoy, kız kardeşi Gamze ve sevgilisi Filiz Öztürk’le tatil yapıyor. Üçlü, önceki gün X Beach’te güneşlenirken objektife yansıdı.


Dümene geçti


İşadamı Cihan Kamer, önceki gün Kuum Otel’deki “happy hour” partisindeydi. Kamer, parti sonrası teknesine geçmek için bindiği botu kendi kullandı.


Tekne turu

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve eşi Oya Eczacıbaşı, yoğun geçen bir iş sezonunun ardından yaz tatili için Bodrum-Cennet Koyu’ndaki evlerine yerleşti. Çift, önceki gün çocuklarıyla beraber çıktıkları tekne turunda görüntülendi.


Tatilde buluştular

Sık sık görüşen Ahu-Süleyman Orakçıoğlu ile Aslıhan-Ömer Abacı çiftleri, tatilde de bir araya geldi. Önceki gün X Beach’te görüntülenen ekibin yaz boyunca Bodrum’da kalmayı planladıkları öğrenildi.

X