"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Bir taşla iki kuş

Halil Bezmen, yeni kitabı “İsyan ve Aşk” için imza günü düzenliyor. Etkinlikte Bezmen’in sevgilisi Rengin Suar da zeytinyağı markasının yeni lezzetlerini tanıtacak.

Halil Bezmen, iş dünyasından elini eteğini çektikten sonra yazarlığa soyunmuştu. “Kendime İtiraflarım” ve “Vahşi Aşk” kitaplarına imza atan Bezmen’in sevgilisi Rengin Suar da kendi adıyla zeytinyağı üretmeye başlamıştı.
Halil Bezmen, son olarak “İsyan ve Aşk” adlı bir kitap yazdı. Bezmen, bugün Etiler’deki Big Chefs’te okurlarıyla buluşup kitap imzalayacak. “Dünyanın en iyi natürel sızma zeytinyağları rehberi” olarak anılan Flos Olei’de yer alan Rengin Suar da etkinlikte zeytinyağıyla hazırlanan lezzetler sunacak.

Buz Devri partisi

Çocuklar için düzenlediği eğlenceli etkinliklerle adından söz ettiren Party Kids’in sahibi Sitare Akdilek, 6-7-8 Şubat’ta Volkswagen Arena’da sergilenecek buz pisti gösterisi “Buz Devri Canlı” (Ice Age Live) öncesinde eğlenceli bir partiye ev sahipliği yaptı. Partiye Pınar Altuğ, Işıl Reçber, Sinem Güven Ersönmez, Zeynep Ilıcalı ve Ayşe Kucuroğlu da çocuklarıyla birlikte katıldı. Dünyanın en başarılı buz pisti şovlarından “Buz Devri Canlı”, sömestr tatilinde 9 gösteriyle çocuklarla buluşacak.

Sarıkamış’ta doğa sporu

Bodrum’da açtığı sergilerle sanatı tatilcilerin ayağına götüren Toprak Sanat’ın sahibi Ayfer Toprak Karavan, şimdi de turizmci oldu. Toprak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayfer Toprak Karavan, geçtiğimiz yıl TMSF’den geri aldıkları Sarıkamış-Bayraktepe’deki Toprak Hotel’in işletmesini üstlendi. Sarıkamış Ormanları içindeki tek 5 yıldızlı otel olan Toprak Hotel, 150 odasıyla tatilcileri bekliyor.

Güleryüz ile dünden bugüne

Mehmet Güleryüz Retrospektifi adlı sergi, İstanbul Modern’de sanatseverlerle buluştu. Açılışına İstanbul Modern Sanat Müzesi Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı ile müze direktörü Levent Çalıkoğlu’nun ev sahipliği yaptığı sergide, Mehmet Güleryüz’ün 1960’lı yıllardan bugüne kadar yaptığı resim ve heykeller yer alıyor. Sergi, 28 Haziran’a kadar İstanbul Modern’in Süreli Sergiler Salonu’nda görülebilir.


X