"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Ayrılık yok bizimki karı-koca kavgası

Gökhan Çarmıklı’yla boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Siren Ertan, iddiaya yanıt verdi: “Bizimki karı-koca kavgası, ayrıldığımız falan yok!”

2006 yılının Sevgililer Günü’nde Hollanda-Rotterdam’daki Türk Konsolosluğu’nda nikâh masasına oturan Gökhan Çarmıklı ile Siren Ertan, önceki gün boşanacakları haberleriyle gündeme geldi. Mutlu evlilikleriyle örnek gösterilen çiftten Siren Ertan, haberler üzerine beni arayarak iddiaları kesin bir dille yalanladı. Ertan, şöyle dedi: “Biz her zaman tartışır, didişiriz. Bunu tüm yakınlarımız bilir. Ama birbirimizi çok sevdiğimizden ve ayrılmayı hiç düşünmediğimizden, yaşananlar gelir geçer. Yine öyle bir dönemdeyiz. Bu boşanma haberlerinin ne yazık ki bize hiçbir faydası olmuyor, çok üzgünüz.”

Romantik çift

Gökhan Çarmıklı ile Siren Ertan, 2006 yılında Paris’te nişanlanmış, 5 gün sonra 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de Rotterdam’da nikâh masasına oturmuştu.

Siren Ertan, verdiği bir röportajda eşi Gökhan Çarmıklı’yı anne ve babasından bile daha çok sevdiğini söylemişti.


Mauritius’ta dans

Geçtiğimiz hafta sonu Afrika’nın Mauritius adasındaydım. Dünyaca ünlü sanatçı Puff Daddy’nin global marka elçisi olduğu Cîroc Pineaple için düzenlenen lansmana katıldım.

Emirates Havayolları’yla önce İstanbul’dan Dubai’ye, oradan da Mauritius’a uçtuk. Havaalanından sonra 2 saatlik kara yolculuğuyla konaklayacağımız Constance Le Prince Maurice Otel’e vardık ve burada boynumuza takılan çiçeklerle karşılandık.
Diageo Reserve Türkiye Kategori Müdürü Gönül Gültekin’in ev sahipliği yaptığı, “Art of Celebration” (Kutlama Sanatı) konseptiyle gerçekleşen tanıtım, Afrikalı sanatçıların dans ve müzik performanslarıyla renklendi.

3 GÜN 3 GECE EĞLENCE

Katamaranla deniz üzerinde başlayan ve üç gün üç gece süren eğlence, Lux Beach Rouge’daki “Beyaz Parti” ile devam etti. Chasse de Constance, Belle Mare adlı mekânda düzenlenen gala gecesinde yeni albümü “Zeal”i kısa süre önce çıkaran DJ Dimplez, Güney Afrikalı Da L.E.S ile performans sergiledi. Onlara Nijeryalı sanatçılar Banky W ve D’Banj da eşlik etti. Cîroc Pineaple ile yapılan kokteyllerin sunulduğu tanıtıma Güney Afrikalı TV sunucusu Bonang Matheba da katıldı.


Bali günleri


Kuaför Hakan Köse, meslekteki 25’inci yılını farklı etkinliklerle kutluyor. Müşterileri arasında iş, sanat, spor ve moda dünyasından ünlü isimlerin de olduğu Köse, Etiler’deki Hakan Köse Hair Studio’da lüks otellerde görmeye alışık olduğumuz “Uzakdoğu masajı eşliğinde hizmet” vermeye başladı. Saç ve makyaj için gelen müşterilere Bali’den gelen terapistlerin el, omuz ve ayak masajı yaptığı salonda ayrıca Uzakdoğu lezzetleri de servis ediliyor.


Oğlunun adını marka yaptı

Müzik çalışmalarıyla adından söz ettiren DJ Doğuş Çabakçor, şimdi de moda dünyasına el attı. Tişört tasarlayan Çabakçor, sınırlı sayıda üretilen koleksiyonuna oğlu Aslan’ın adını verdi. Çabakçor, koleksiyonunu Les Benjamins’in Alaçatı’daki mağazasında tanıttı.

X