"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Avusturya Prensi ile vitrine çıktı

Atıl Kutoğlu, Avrupa’da vitrine çıktı! Ünlü modacı, Avusturya Prensi Hubertus von Hohenlohe’ye poz verdi.

Atıl Kutoğlu, 6 ülkede mağazası bulunan Alman lüks perakende devi Peek&Cloppenburg için koleksiyon hazırladı. Modacı, Viyana Opera Balosu’ndan esinlenerek tasarladığı koleksiyonu için Avusturya Prensi Hubertus von Hohenlohe’ye poz verdi. Gece kıyafetleri ve balo tuvaletlerinden oluşan “Atıl Kutoğlu For Peek&Cloppenburg” koleksiyonu, markanın Viyana’daki en büyük şubesinde düzenlenen, Avusturya iş, sanat ve siyaset dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı Noel temalı etkinlikte tanıtıldı. Kutoğlu, etkinlikte Prens Hubertus von Hohenlohe ile vitrine geçerek basın mensuplarının objektiflerine poz verdi. Aynı zamanda fotoğraf sanatçısı olan Prens Hubertus von Hohenlohe, koleksiyondaki fotoğraflardan oluşan bir kataloğu Atıl Kutoğlu’na hediye etti.

Cennet Işığı

Bee Goddess adlı markasıyla dünyaya açılan ve tasarımları Londra’nın en ünlü mağazalarından Harrods’ta da satılan Ece Şirin, “Heaven’s Light” adını verdiği yeni koleksiyonunu Akmerkez’de tanıttı. S Cafe Brasserie’de gerçekleşen tanıtıma iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı. Ece Şirin’in “8 köşeli Venüs yıldızı”nın enerjisi ve gizemini anlattığı koleksiyon, beğeni topladı.

Yerli malı yurdun malı

Dünyaca ünlü lüks markaların en yeni koleksiyonlarını moda tutkunlarıyla buluşturan Brandroom, Türk tasarımcıların koleksiyonlarına da ev sahipliği yapmaya başladı. Nişantaşı’ndaki Brandroom’da önceki gün Demet Sabancı Çetindoğan’ın ev sahipliğinde “Brandroom Türk Tasarımcıları Seviyor” adlı bir etkinlik düzenlendi. Etkinlikte mağazada satışa sunulacak Türk tasarımcılar koleksiyonlarını tanıttı.

Deri dolu yarışma

Deri sektörüne genç tasarımcılar kazandırmayı amaçlayan Detay Deri Ürünleri Tasarım Yarışması’nın üçüncüsü, Four Seasons Hotel’de yapıldı. Organizasyonunu Room’un kurucu ortakları Başak Dizer ve Deniz Marşan’ın yaptığı yarışmanın finalini iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri de izledi. İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) ve Deri Tanıtım Grubu (DTG) işbirliğiyle gerçekleştirilen yarışmanın “deri konfeksiyon” kategorisinde Selviye Durmuş, “ayakkabı” kategorisinde Sedat Özer, “saraciye” kategorisinde de Yiğit İldeş birinci oldu.

X