"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Arzu Sa bancı DJ Desire oldu

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle adından söz ettiren işkadını Arzu Sabancı, kurucuları arasında olduğu EPOS 7 Derneği’nin Stratonikeia Antik Kenti yararına düzenlediği gecede DJ’lik yaptı.

Kültürel emanetleri korumak amacıyla 7 işkadını tarafından kurulan EPOS 7 Derneği, önceki gece Zorlu Raffles Hotel’de Stratonikeia Antik Kenti yararına etkinlik düzenledi. 60 kişilik Rezonans Korosu’nun şarkılarıyla başlayan gece, Stratonikeia kazısı başkanı Prof. Dr. Bilal Söğüt ile Epos 7 Derneği kurucuları Zafer Kozanoğlu ve Arzu Sabancı’nın konuşmalarıyla devam etti. Kürşat Başar’ın saksafon performansıyla renk kattığı etkinlikte iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, taktıkları peruklar, maskeler ve aksesuvarlarla fotoğraf çektirirken renkli görüntüler oluşturdu. Etkinlikte EPOS 7 Derneği Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı da DJ’lik yaptı. DJ kabininde Doğuş Çabakçor’la birlikte performans sergileyen Sabancı, çaldığı şarkılarla davetlileri eğlendirdi.

Senin de dikili bir ağacın olsun

Boğaziçi Üniversitesi, 151’inci yılını yarın Zorlu Center’daki Raffles Hotel’de düzenlenecek baloyla kutlayacak. Gecede Boğaziçi Üniversitesi’nden 97 yılında mezun olan ünlü komedyen Cem Yılmaz, “Senin de dikili bir ağacın olsun” diyerek üniversitenin güney kampüsündeki ağaçları açık artırma ile satışa çıkaracak. İş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katılmak için sıraya girdiği ve konukların Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’na kişi başı 500 euro bağış yaparak
katılabildiği baloda MFÖ de konser verecek.


X