"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Anneler Günü’nde podyuma çıkacaklar

İş, sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri sağlık ve eğitim için podyuma çıkmaya hazırlanıyor. İpek Açar, Işıl Reçber, Cansel Kut ve Selen Görgüzel’in de aralarında bulunduğu pek çok tanınmış sima, Anneler Günü’nde çocuklarıyla birlikte mankenlik yapacak.

Türk Böbrek Vakfı, tedavi gören böbrek hastası ailelerin çocuklarına verilecek eğitim yardımlarına kaynak sağlamak amacıyla kolları sıvadı. Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk ve Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş ile Selda Topal ve Tuğba Şahin’in imza attığı proje kapsamında “Anneler ve Çocukları” adlı bir defile düzenlenecek.

Anneler Günü’nde podyuma çıkacaklar

9 Mayıs’ta Shangri-La Hotel’de gerçekleşecek defilede podyuma çıkacak olan anneler ve çocukları, geçtiğimiz gün Gülnur Güneş’in atölyesinde buluştu. Güneş, yeni markası Gigiis’in koleksiyonundan parçalar sunacak olan ünlü isimlerin ölçülerini alıp son provaları yaptı.
Geliri Türk Böbrek Vakfı’nın diyaliz merkezlerinde tedavi gören böbrek hastası ailelerin çocuklarına eğitim yardımı olarak kullanılacak etkinlikte Ayşegül Aldinç de bir konser verecek.

Anneler Günü’nde podyuma çıkacaklar


Yeni sevgilisi

Yüksel İnşaat’ın ortaklarından Yurdal Sert, çapkınlıklarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sevgililerini genellikle yabancı güzeller arasından seçen Sert, en son geçen hafta sonu Harbiye’deki Klein çıkışı görüntülendi. Mekan önünde yeni kız arkadaşıyla el ele poz veren Yurdal Sert, “Çocuklar hanımefendi sevgilimdir. İsmi Tatiana” dedi.
Çocuklar kimsesiz kalmayacak

Koruncuk Vakfı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Ortaköy’deki Feriye Palace’ta gerçekleşen bir etkinlikle kutladı. Yasemin Özilhan, Pınar Sabancı ve Halit Ergenç-Bergüzar Korel çiftinin de davetliler arasında yer aldığı etkinlikte, çocuklar film gösterimi ve şişme oyun alanında düzenlenen aktiviteler sayesinde eğlenceli bir gün geçirdi. Korunmaya Muhtaç Çocuklar yararına düzenlenen organizasyondan elde edilen gelir, kimsesiz çocukların aile ortamında yetişerek topluma faydalı bireyler olması amacıyla Urla’da inşa edilen Koruncuk Köyü’ne aktarıldı.

 


Atatürk sevgisi her yerde

Atatürk sevgisi herkesçe bilinen işadamları Yılmaz Ulusoy ile İbrahim Polat, 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Çek Cumhuriyeti’nde kutladı. Tatil için gittikleri Karlovy Vary’de, kaldıkları otelin lobisine 23 Nisan’ın önemini anlatan bir afiş asan patronlar, Türk Bayrağı önünde saygı duruşu yaptı. Ulusoy, yabancı misafirlere de Türkiye’nin sembolü olan lokum ikram etti.

 Anneler Günü’nde podyuma çıkacaklar


Zorlu'nun ilk tadım yemeği

Ahmet Nazif Zorlu’nun sahibi olduğu Raffles İstanbul Zorlu Center’ın içinde yer alan Rocca, “Akdeniz Brasserie”si konseptiyle hizmete girdi. Executive Chef Omar Mosquera Mallen’in yenilediği menü, özel bir davetle tanıtıldı. Ahmet Nazif-Zülal Zorlu çiftinin ev sahipliğinde gerçekleşen menü tadım gününe Zorlu Ailesi üyeleri katıldı. İtalya, Fransa, Lübnan, Mısır ve Yunanistan mutfaklarının imza lezzetleri büyük beğeni gördü.

Anneler Günü’nde podyuma çıkacaklar

 

 

X