"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Anneannesini çizdi

Türk pop müziğinin ‘Minik Serçe’si Sezen Aksu, anneannesinin portresini yaptı. Eserin 25 kopyası, internette satışa sunuldu.

Sezen Aksu’nun “Anneannem” adlı eseri, “Sanat her an, her yerde” sloganıyla hizmete giren online galeri Esedition.com’da sanatseverlerle buluştu. Orijinali Aksu’nun evinde olan portrenin 25 kopyası, sitede usta sanatçıların değerli eserleriyle birlikte satışa sunuldu. Kopyaların fiyatı ise 2 bin 500 TL.

Geleceğin mucitlerini arıyorlar

Aralarında Demet Sabancı Çetindoğan, Esra Oflaz Güvenkaya ve Didem Çapa’nın da olduğu iş dünyasının kadın patronları, “Geleceğin Mucitleri” adlı yarışmayla genç bilimadamı adayları arıyor.
Yaratıcı Çocuklar Derneği ve MCD Medya işbirliğinde gerçekleşen yarışmaya ortaöğretim düzeyindeki tüm öğrenciler, çevre, enerji, sağlık ve teknoloji dallarındaki projeleriyle katılabilecek. Yarışma jürisi, Türkiye’nin dört bir yanındaki genç mucitlerin icatlarını inceleyecek. Yapılan çekimler, TV programı haline getirilecek.

‘Patronlar kulübü’nün adresi değişmiyor

Kayınbiraderi Nedim Keçeli’yle beraber Dinesty Grup’u kuran ve New York’un meşhur restoranı Serafina’yı İstanbul’a getiren Metin Şen, Akmerkez’deki mekânın ikinci şubesini Nişantaşı’ndaki “patronlar kulübü” Park Şamdan’ın yerinde açacaklarını söylemişti. Park Şamdan’ın ortağı Ersoy Çetin ise Dinesty Grup’tan teklif aldıklarını, ancak bir sonuca varılmadığını söyledi. Çetin, Park Şamdan’ın Nişantaşı şubesinde daha uzun yıllar hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı...

Modern sefer tası

5 öğün yemek içeren “beslenme kutuları” sunan Rafinera, ünlü isimlerin de tercihi oldu. Adrese teslim yemek hizmeti veren Rafinera, yoğunluktan öğün atlayan ya da yanlış beslenenler için; doğru besinleri, doğru porsiyon ve kombinasyonlarda hazırlayarak evlere kadar götürüyor. Rafinera diyetisyenleri, kişiye uygun olarak 30 gün boyunca farklı mönüler hazırlıyor.

X