"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Alp Şen’in İyilik Bahçesi açıldı

2014’te Şile’de geçirdiği trafik kazası sonucu 17 yaşında hayatını kaybeden Begüm-Adnan Şen çiftinin oğulları Alp Şen adına yapılan Doku Tipleme ve Genetik Araştırma Laboratuvarı hizmete girdi.

Alp Şen’in İyilik Bahçesi  açıldı

Alp Ali Şen’in arkadaşlarıyla birlikte başlattığı iyİLİK projesini devam ettirmek, ilik nakli bekleyen hastalara yardım eli uzatmak amacıyla kurulan Alp Şen Vakfı, İstanbul Tıp Fakültesi Alp Şen Doku Tipleme ve Genetik Araştırma Laboratuvarı’nı hayata geçirdi.
Vakfın kurucuları Begüm Şen, Adnan Şen ile Ali Şen ve Süha Tanık’ın ev sahipliğinde, İstanbul Tıp Fakültesi Aziz Sancar Amfisi’nde düzenlenen toplantı, ünlü isimleri buluşturdu.

Alp Şen’in İyilik Bahçesi  açıldı

Adnan ve Begüm Şen, “Alp ve arkadaşları bir tohum ekti. Sağlığına kavuşan her çocuk, bizim için büyük bir mutluluk kaynağı” diye konuştu.

Alp Şen’in İyilik Bahçesi  açıldı
Ali Şen, Alp Şen’in kız arkadaşıyla poz verdi. 

Alp Şen’in İyilik Bahçesi  açıldı
Hülya Koçyiğit - Aslışah Alkoçlar

Alp Şen’in İyilik Bahçesi  açıldı
Okan Bayülgen

Umut ışığı olacak

İstanbul Tıp Fakültesi Alp Şen Doku Tipleme ve Genetik Araştırma Laboratuvarı, ülkemizin ve dünyanın her yerinden başta çocuklar olmak üzere ilik nakline ihtiyaç duyan hastalar için umut ışığı olacak.

 

Tarih buluşması

Alp Şen’in İyilik Bahçesi  açıldı

İç mimar ve Osmanlı sanatı uzmanı Serdar Gülgün, Bizim Çocuklarımız Derneği üyelerine evinin kapılarını açtı. Dernek Başkanı Sinem Nefesoğlu’nun organize ettiği etkinlikte Gülgün, Macar Feyzullah Paşa Köşkü hakkında bilgi verdi. Sinem Nefesoğlu, katkılarından dolayı Serdar Gülgün ile Delicious Catering firması sahipleri Rakel Gülnihal ve Beti Ruso’ya teşekkür plaketi verdi.

 

Çocuklara bayramlık

Alp Şen’in İyilik Bahçesi  açıldı

30 Haziran’a kadar Migros Mağazaları’nda satılan her Ariel markalı ürünle yardıma ihtiyacı olan çocuklar Ramazan Bayramı’nda yeni bir kıyafet giyecek.

Ariel ve Migros, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)’nın desteği ile Ramazan Bayramı’nda çocuklar için Kıyafet Bağış Projesi adlı bir çalışmaya imza attı. Kıyafet Bağış Projesi’ne destek veren Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy ve Sedef Avcı önceki gün Shangri-La Bosphorus Hotel’de gerçekleşen basın toplantısında kıyafet bağışladı.

Black Nights

Frankie İstanbul, gelenekselleşen müzik ziyafetlerine hız kesmeden devam ediyor. Frankie İstanbul, Black Nights performansları ile kaliteli müzik coşkusunu haftada dört gece İstanbulluların beğenisine sunuyor. Black Nights sahnesinde bu gece Sibel Tüzün, cumartesi ise Suat Ateşdağlı performans sergileyecek.

 

 

X