"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Alaçatı’da sırılsıklam aşk

Önder Öztarhan, İzmirli güzel Ece Akbulut’la Alaçatı sahillerinde objektife yakalandı.

Ünlü reklamcı Nail Keçili’nin kızı Nazlı Keçili’den boşanan Vepa Group Yönetim Kurulu Başkanı Önder Öztarhan’ın İzmirli bir güzelle yeni bir aşka yelken açtığı kulağıma gelmişti.
İlk olarak geçen hafta Alaçatı sokaklarında dolaşırken görüntülenen ikili, flaşların patlamasıyla birlikte farklı yönlere doğru ayrılmıştı.
Önder Öztarhan’ı hafta sonu sevgilisiyle Alaçatı’daki Madeo Beach’te gördüm.
Öztarhan, adının Ece Akbulut olduğunu öğrendiğim genç sevgilisiyle denizin içinde sohbet ediyordu.
Duyduğuma göre Alaçatı’daki Dondurma Mino’nun sahibi olan Akbulut’un
ailesi, bu beraberliğe onay vermiyormuş.
Genç kadın, ailesinin karşı çıkmasına rağmen iki çocuk babası Öztarhan’dan ayrılmayı reddettiği için anne-babasını karşısına almış.

Balık Ortaköy’de

İstanbul gecelerinin başarılı işletmecilerinden Ali Ünal’ın yaz başında Ortaköy’deki Reina’nın terasında açtığı Balık Ortaköy’de adlı mekanda, geçen hafta sonu iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri vardı. Boğaz manzarası eşliğinde servis edilen lezzetler, davetlilerden tam not aldı.


Paris’te üçüncü defile

Modacı kardeşler Ayşe ve Ece Ege, markaları Dice Kayek’in “Nocturne 54” adlı koleksiyonunu bugün Louvre Sarayı’nda bulunan, Fransa’nın en önemli tasarım müzesi Musée des Arts Décoratifs’te tanıtacak.
D-Hotels and Resorts sponsorluğunda Paris Haute Couture Sonbahar/Kış 2015 Moda Haftası kapsamında tanıtılacak koleksiyon, ismini Norveçli kompozitor Edvard Grieg’in Nocturne 54 başlıklı piyano sonatından alıyor.


Tarabya Plajı açıldı

Gamze Cizreli ve Saruhan Tan, tarihi Tarabya Plajı’nın olduğu yerde Big Chefs’in şubesini açmıştı. Restorasyon çalışmalarını tamamlayan ortaklar, bu yaz eski Tarabya Plajı’nı da İstanbulluların hizmetine sundu. Geçmişte İstanbul’un en gözde plajlarından biri olan Tarabya Plajı, 10.00-18.00 saatleri arasında açık olacak.

X