"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Ağaoğlu’nun kışlık sevgilisi

Yaz aylarında kendisinden 34 yaş küçük Hazal Mesudiyeli’yle flört eden Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun patronu Ali Ağaoğlu, aşk hayatında kış sezonunu açtı! Ünlü işadamı, Uludağ’daki Ağaoğlu My Mountain Otel’in açılışına 2008 Rusya Güzellik Kraliçesi olan eski sevgilisi Sofia Larina ile geldi.

İş hayatıyla olduğu kadar arabaları, eşleri ve sevgilileriyle de adından söz ettiren Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz hafta sonu Uludağ’da eski sevgilisi Sofia Larina ile el ele görüntülendi. Yaz aylarında Cengiz Mesudiyeli’nin kızı Hazal Mesudiyeli’yle yaşadığı aşkla gündeme gelen Ağaoğlu, Ağaoğlu My Mountain Uludağ Otel’in açılışına Sofia Larina ile katıldı. Uludağ’a helikopterle gelen sevgililer, Drop Lounge’da objektiflere el ele poz verdi.

Ali Ağaoğlu, daha önce pırlanta kolye ve son model bir otomobil hediye ettiği Sofia Larina ile Uludağ’a helikopterle geldi.

Ali Ağaoğlu, kendisinden 34 yaş küçük Hazal Mesudiyeli ile geçtiğimiz yaz Bodrum’da böyle görüntülenmişti.

Kar sezonu açıldı

Havaların soğumasıyla birlikte Uludağ, Kartalkaya ve Palandöken gibi kayak merkezlerinde sezon açıldı. Uludağ İkinci Bölge’de bulunan Ağaoğlu Chalet’in işletmeciliğini alan Ali ve Erkan Ünal kardeşler, Drop Lounge’da “kışa merhaba” daveti verdi. Aralarında Ayşe Azizoğlu, Arzu-Mehmet Kunt, Neslihan Taki, Güler-Naim Arnas’ın da olduğu ünlü isimlerin katıldığı açılışta dünya mutfağından lezzetler sunuldu.

Cumhurbaşkanı olunca tarifeyi artırdı

Başbakanlık yaptığı dönem nikâh şahitliğini üstlendiği çiftlerden üç çocuk yapmalarını isteyen Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı olduktan sonra istediği çocuk sayısını beşe çıkardı.

Erkek giyim markası Bisse’nin sahibi Mustafa Kefeli’nin oğlu Ahmet Onur Kefeli, Pişirgen Makineleri’nin sahibi Özcan Pişirgen’in kızı Cansu Pişirgen’le önceki akşam WOW Hotel’de düzenlenen düğünle evlendi.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikâhta çiftin şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik yaptı.
Törene İstanbul Valisi Vasıp Şahin ve İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok’un yanı sıra iş ve sanat dünyasından ünlü isimler de katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, genç çifte çocuk yapmalarını öğütlerken “Bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur, gerisi Allah kerim” dedi.

X