"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Adaylar açıklandı

İlk Türk kadın oyuncu Afife Jale anısına bu yıl 20’ncisi düzenlenen Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri’nin 2015-2016 sezonu adayları açıklandı.

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri’nin 2015-2016 sezonu adayları, Four Seasons Hotel’de düzenlenen bir basın toplantısı ile açıklandı.
Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri İcra Kurulu Başkanı Salih Başağa, Jüri Başkanı Doç. Merih Tangün ve Haldun Dormen ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısında bu yılki özel ödüllere layık görülen isimler de belli oldu.

Adaylar açıklandı


Cevat Fehmi Başkut Özel Ödülü’ne Seray Şahiner aldı.
Bu seneden itibaren yılın en başarılı Komedi ya da Müzikal daldaki oyununa verilecek “Haldun Dormen Özel Ödülü”nün ilk sahibi ise “Yoldan Çıkan Oyun” oldu. Yapı Kredi Özel Ödülü’nün bu yılki sahibi Prof. Dr. Cevat Çapan olurken, Muhsin Ertuğrul Özel Ödülü ise Prof. Dr. Dikmen Gürün’e verildi.
20. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, 25 Nisan’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.

Adaylar açıklandı

Toplantıda geçtiğimiz ocak ayında hayatını kaybeden işadamı Mustafa Koç da anıldı.

Adaylar açıklandı

“En Başarılı Erkek Oyuncu” dalında ödüle aday gösterilen Emre Kınay, meslektaşı Özge Özder’le poz verdi.

Bir doğum günü iki pasta

Bodrum’daki Catamaran Club’ın sahibi Mehmet-Dilek Birgen’in oğulları Alp, 10 yaşına bastı. Çift, oğulları için Zorlu Center’da doğum günü partisi düzenledi.

Adaylar açıklandı

Mehmet Birgen, oğlu için Galatarasay formasının olduğu, kızı Maya’ya da Barbie bebekli pasta hazırlattı.

En büyük destek Bergüzar’dan

Pembe İzler Derneği, Kanser Haftası’nda bir söyleşi düzenledi. Söyleşide kanseri yenen Sema Ergenekon, yaşadıklarını anlattı.

Adaylar açıklandı

Tedavi sürecinde en büyük desteği Bergüzar Korel’den aldığını belirten senarist, “37 yaşında bu hastalığa yakalandım. Bundan iki yıl önceki ile bugünkü Sema arasında ciddi bir fark var. Bugünkü Sema’yı daha çok seviyorum” dedi.

Caz geceleri

Swissôtel The Bosphorus içindeki İstanbul Les Ambassadeurs Bar’da caz geceleri devam ediyor.

Adaylar açıklandı

Ambassadors of Jazz Music are in Town konser serisi kapsamında, 15 Nisan akşamı Aşkın Arsunan sahneye çıkacak. 16 Nisan’da ise İdil Trio cazseverlerle buluşacak.

Ayakta alkışlandı

Tiyatro Kedi’nin Oscar ödüllü “Ölü Ozanlar Derneği” filminden uyarladığı, aynı adlı tiyatro oyununun galası önceki akşam yapıldı. 

Adaylar açıklandı

Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde yapılan galaya Gülşen Işık, Öykü Gürman, Aydan Şener, Oya Aydoğan, Haldun Dormen, Ayşe Kökçü, Göksel Kortay, Nükhet Eczacıbaşı, Yalçın Boratap gibi ünlü isimler katıldı. Başrolünde Can Gürzap’ın olduğu, Hakan Altıner’in yönettiği oyun, ayakta alkışlandı.

Zamansız şarkılar

Emel Müftüoğlu, 10 Nisan’da Frankie İstanbul’da sahneye çıkacak.

Adaylar açıklandı

Müftüoğlu, “Timeless Moments” adlı etkinlik kapsamında “Faka Bastın”, “Hovarda” gibi bilinen şarkılarını söyleyecek.

X