"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

10. yıla çifte sergili kutlama

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi, kuruluşunun 10. yılını dünyaca ünlü iki sergiye ev sahipliği yaparak kutluyor.

Ünlü heykeltıraş ve ressam Alberto Giacometti’nin özel koleksiyonuyla, adını Hippokrates’in ünlü aforizmasından alan “Hayat Kısa, Sanat Uzun: Bizans’ta Şifa Sanatı” adlı Yunan-Roma ve Bizans dönemini anlatan sergi, sanatseverleri buluşturdu. İstanbul Tepebaşı’ndaki Pera Müzesi’nin kurucusu İnan Kıraç’ın ev sahipliğinde yapılan serginin açılışına, iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra İstanbul’daki konsoloslar da katıldı.

Çocuklar için el ele

Dilek Hanif, 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nu Zorlu Raffels Otel’deki Rocca restoranda düzenlenen mini bir defileyle tanıttı. Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı yararına gerçekleşen defile, iş ve sanat dünyasının moda tutkunu ünlü isimlerini buluşturdu. Yaz başında evleneceklerini açıklayan Engin Hepileri-Beyza Şekerci’nin de katıldığı etkinlikte katkılarından dolayı Dilek Hanif’e plaket verildi.

Gündüz nikah gece düğün

Türkiye’nin önemli ürologlarından ve robotik cerrahi uzmanı Prof. Dr. Ali Rıza Kural’ın oğlu Çağlar Kural, Ezgi Yirik’le evlendi. Zorlu Raffles Otel’de davetlilerle yapılan nikah töreniyle hayatlarını birleştiren çift, akşam da arkadaşlarıyla eğlenerek bekarlığa veda etti.

Nice mutlu yıllar

İpekyol’un ortaklarından işadamı Yalçın Ayaydın, 1841 Tünel’de çifte kutlama yaptı. Hem 55. yaş gününü hem de eşi Tünay Ayaydın’la 26. evlilik yıldönümünü kutlayan Ayaydın, iki pasta kesti. Ünlü işadamını, dostları yalnız bırakmadı.

Beyoğlu’nda eğlenceli açılış

İstiklal Caddesi’nin en eski binalarından, 1901 yapım tarihli Sırp Konsolosluğu, bugün The Public Hotel adıyla açılıyor. Otel, DJ Suat Ateşdağlı’nın müzik performansı ve Melike Konur’un şarkıları eşliğinde hizmete girecek.

X