"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Patronlar sahaya indi

İş dünyasının patronları Kemer Country Club’da düzenlenen “Volvo World Golf Challenge Türkiye 2015”te buluştu. Aralarında Rahmi Koç, Yıldırım Demirören’in de olduğu ünlü işadamları birbirleriyle yarışıp stres attı.

Bu yıl 5’inci defa düzenlenen Volvo World Golf Challenge’ın Türkiye ayağı, 217 oyuncunun katılımıyla; Erkekler (üç kategori), Bayanlar (iki kategori), Junior ve Minikler kategorilerinde gerçekleştirildi. Turnuvuda aralarında Rahmi Koç, Yıldırım Demirören, Serra Tokar, Erdem Kıramer, Engin Taviloğlu, Erhan Kamışlı, Faruk Erdoğan, Fehmi Zorlu, Kıvanç Oktay ve Beyhan Benardate gibi iş dünyasının golf tutkunu isimler de sahaya çıktı. İki gün süren turnuva sonunda bayanlar kategorisinde Hyun Young Shim, baylar kategorisinde ise Selim Gülmen birinci oldu. Beyhan Benardete ve Selim Gülmen, 2016’nın nisan ayında gerçekleştirilecek World Final’e katılmaya hak kazandı.

Turnuvada kazananlara ödülleri Volvo Car Turkey Genel Müdürü Frank Versaevel ve Volvo Car Turkey Pazarlama Direktörü Ebru Ekşi Akınoğlu tarafından verildi.


Prenses kahvaltısı: Çay-simit

Yılın yedi ayını sevgilisi Can Bozok’la beraber Tayland’ın popüler tatil adası Phuket’teki evinde geçiren Manolya Onur, 1 Kasım seçimlerinde oy kullanmak için Türkiye’ye geldi. Onur, önceki gün Haydarabad Nizamı Bereket Şah’tan olan kızı Prenses Nilüfer ile Bebek Kahve’de görüntülendi. Çay ve simit eşliğinde kahvaltı yapan anne-kız kendilerini görüntüleyen gazetecilere gülümseyerek poz verdi.

 

Altın Sokak’ta mücevher mağazası


Uluslararası Takı Tasarım Ödülü’ne sahip Gürhan Orhan, New York’tan sonra kendi adını taşıyan ikinci mağazasını önceki gün Nişantaşı’nda açtı. Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi-Altın Sokak’ta sokak partisi ile hizmete giren mağazada, Gürhan’ın yeni koleksiyonu da tanıtıldı. Mücevher tutkunlarını bir araya getiren açılışta Gürhan Orhan, “Tasarım sürecimin ilk adımı, daima bir hayal ile başlar” diye konuştu. Orhan’ın yeni koleksiyonunu inceleyen iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, özel siparişler de verdi.

 

Arkeoloji konferansı

Epos 7 Derneği, önceki gün Zorlu PSM’de “Anadolu Uygarlığının Doğuşu ve Göbekli Tepe” adlı bir konferans düzenledi. Epos 7 Derneği’nin Başkanı Zafer Kozanoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan etkinliğe iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı. Konferansta ünlü arkeolog Nezih Başgelen, konukların sorularını yanıtladı.

 

X