"Can Aydoğmuş" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Can Aydoğmuş" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Can Aydoğmuş

Mayıs 2017; Zamanın enerjisi

Sevgiyle Herkese Merhaba....

Mayıs ayı bizi süprizlerle bekleyen bir dönem. Merkür 3 Mayısta düz dönmeye, normal hareketine geçti.

Venüs zaten düzeldi ve bu dönem etrafına ışık saçıyor, sanat ve güzellik diye haykırıyor.

Uranüs 7 yılda bir ev değiştirdiği için herkesin hayatında ani ve hızlı değişiklikler ortaya çıkıyor.

Bu ay bir çok konu beklenenden farklı şekilde gelişebilir ve herkesin hayatında mucizeler oraya çıkabilir.

Doğanın canlanmaya başladığı bu dönemlerde Haziran ayının enerjisi de o kadar güzel ki... Bizi, yemekler hazılamış, tüm sevgisiyle kucağını açmış bir anne gibi bekliyor.

Haziran ayına ilerlediğimiz şu dönemde Jüpiter ve Venüs karşılıklı adeta mutluluğu ve tüm güzellikleri çok daha fazla ortaya çıkartıyor...

Bildiğim birşey varsa, astrolojinin kesinlikle çok etkili olduğu gerçeğidir. Lakin bir gerçek var ki, çok kesin gibi görünen astrolojik etkiler bile insanların düşünce biçimlerini, yargılarını ve farkındalıklarını değiştirmeleri ile beraber değişebilir.

Düşünün koskocaman gezegenlerin, yıldız sistemlerinin bile sizin üstünüzdeki etkisini düşüncelerinizi değiştirerek, yargılarınızı ortadan kaldırarak ve farkındalığınızı yükselterek ortadan kaldırabiliyorsunuz... Dünya her ne kadar kendi içinde iniş çıkışlar yaşarsa yaşasın, siz kendi gücünüze ve hayatınızda mutlu olmaya sahip çıkmalısınız.

Her zaman söylediğim gibi bir sporcunun her gün spor salonuna gidip kullanmadığı kaslarını geliştirdiği gibi siz de mutluluğunuzu, pozitif düşünmenizi, yargısızlığınızı ve alçakgönüllülüğünüzü geliştirmelisiniz.

Bilincinizin yönetimi sizde olmadığı sürece siz uzaktan kumanda ediliyorsunuz demektir.

Aileniz, gezegenler, kolektif bilincin ve bilinç altınızın sizi adeta uzaktan bir kumanda gibi yönetmesinden özgürleşmeli ve kendi hayatınızın gücünü yaşamalısınız.

Ve bu da niyetiniz ve kararlılıkla her gün çalışmanızla olur.

Belli bir süre sonra bir bakacaksınız, artık her şey çok daha farklı bir şekilde sizin için işliyor. Adeta yaşamın akışı sizin için akıyor ve akış sizi mutluluğa doğru götürüyor.

Tüm yaşam sizin için elele vermiş bir şekilde çalışıyor.

“Düşle İnan Yaşa” kitabımda bu konuyu uzun uzun ele aldığım için okuyanlardan pek çok geri dönüş alıyorum.

Ve sizlere diyorum ki bu Mayıs ayı sizin için mutluluğa dönüşüm ve şifalanma ayı olsun...

Sevginin kaynağının gücü sizinle olsun...

Sizi seven bir Can...

X