Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Aralık 2017 enerjisi: Şok edici haberler ve romantizm ile dolu...

Herkese astrolojinin sonsuz mucizelerinden merhaba...

Aralık ayı bizim için birbirinden güzel mucizeler barındırıyor. Vedik astrolojide, bazı açılardan dolayı bu sene özellikle insanların çok daha fazla bir araya gelmek ve bir bütün olarak hareket etmek isteyecekleri bir dönem olacağını gösteriyor. Tabi bunun yanında çok sayıda depremler olabilir.

Özellikle 2018, astrolojik öngörülerin geçmişteki açılarının tekrarlamalarından dolayı öngöreceğimiz üzere depremler ve suikastlar yılı olabilir.

Çok büyük suikastler ve şok edici olaylar, özellikle 2018 yada 2019 yılına damgasını vurabilir.

Aralık ayında özellikle Merkür ters döneceği için bu ay insanların yarım bıraktığı işlerini tamamlamaları, geçmişten gelen sorunlarını çözmeleri, yeni yapacakları işlemler için daha çok araştırmalar yapmaları için müthiş bir zaman.

Merkür ters dönerken, insanlar özellikle kendilerini yenilemeli, güzel yenileyici bir inzivaya veya kişisel gelişim çalışmalarına daha çok yönelmeliler.

Psikanaliz, psikodinamik ve işinin gerçek uzmanları ile kendi üstünüzde çalışmaya başlamak istiyorsanız bunun için müthiş bir zaman...

2018 yılında Türkiye’yi nelerin beklediğini çok yakın zamanda yazacağım.

Tabi astrolojik haritada dış ilişkilerle çok ciddi sorunlar, ekomomik kriz ve ambargo gibi olasılıkları görüyorum. Bunlardan da detaylı olarak bahsedeceğim.  Ekonomik kriz ve dış ilişkilerle olan sorunları aylar öncesinde yazmıştım. Şu ana kadar yazılarımda söylediğim her şey oldu ve olmaya devam ediyor. Türkiye 2016 Temmuz ve Ağustos ayına dair de bütün sosyal medyamda aylar hatta yıl öncesinden defalarca uyarmıştım...

Aralık ayının başlangıcından itibaren, özellikle bütün dünyada doğal afetler ve şaşırtıcı  haberler duyabilirsiniz.

2017 Ağustos ayında olan Güneş tutulmasının etkisi hala devam ediyor. Önümüzdeki dönem bütün gerçekler ortaya çıkmaya ve bir çok ünlü isimler ile ilgili şok edici haberler almaya devam edeceğiz.

Aynı zamanda bütün medya ortaya çıkacak olan şok edici gerçeklerle sarsılacak...

Aralık ayında Venüs Akrep’te, yani Mars’ın yönetici olduğu evde , Mars’ta Terazi’de, yani Venüs’ün yönettiği evde. Özetle her ikisi de birbirlerini aynı anda evlerinde misafir ediyorlar.  Bunlar  gerçekten ilişkiler anlamında çok şifalandırıcı bir zaman olduğunu gösteriyor.

İnsanlar daha çok sevdikleri ile beraber olmak isteyecek ve sevgi doruklara çıkacak.

Aralık ayının tümü ve Ocak ayının ilk iki haftası gerçek anlamda romantizm zamanları olacağa benziyor.

Havaya yayılan romantizm enerjisinin tadını çıkarın ve kendinize sevdikleriniz ile bol bol zaman ayırın.

Size özellikle söylemek istediğim diğer bir not ise, Merkür ters döneceği için bu dönem yeni bir şeye adım atmayın, imza atmayın ve elektronik eşyalarınıza dikkat edin. Her şeyi bir kaç kere kontrol ederek yapın ve yanlış anlaşılmalar olabileceği için hiçbir şeye hemen karar vermeyin.

2017 Aralık ayındaki çok önemli tarihleri soracak olursanız; 7 Aralık ile 23 Aralık arasında kadersel bir çok durum bütün Dünya’da ortaya çıkabilir. Hepimiz kaderlerimiz adına önemli gelişmeleri deneyimleyebiliriz.

Tabi herkesin astroloji haritaları birbirinden farklı olduğu için bazı insanlar bunları deneyimleyecek, bazı insanlar ise etkilenmeyecek. Çünkü bu kadar eğitimimden sonra gördüğüm en büyük gerçeklerden bir tanesi, aslında herkes birbirinden farklı evrenler ve her insan aslında bambaşka bir dünyada yaşıyor.

Sevginin kaynağı, lütfen bize sevdiklerimiz ile gerçek sevginin güzelliğini en geniş ve daimi hali ile yaşat.

Sizi seven bir Can..

X