Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Karabük’ün işi zor

Karabükspor için Rosenborg maçı zor değil çok zordu.

Eksileri o kadar fazlaydı ki, kamp ortamından yeni çıkmasına mı, yeni tranfserleri ile ilk resmi maçını oynaması mı, tarihinde ilk kez katıldığı bir Avrupa maçında yönetiminin bilet fiyatlarını yüksek tutması ile tribünlerin boş kalması mı, yoksa liginde 15 haftayı oynamış, hazır bir takım karşısında oynamasını mı?

Hangisini yazayım?

Allah’tan karşısında çok kaliteli bir takım yoktu. Defansı ön planda tutan, ‘beraberlik bana yeter’ diyen bir takım var.

Karabükspor mu?..

O da rakibini açacak pozisyonları bulmakta zorlandı. Gerçi ilk yarı biterken Erdem’in güzel şutu direkten dönmese belki avantajlı bir skorla Norveç’e gidebilirdi...

Karabükspor için bir şey söylemek için henüz erken ama defansta hem Erdem hem Erkan Kaş hem de kaleci Watermann mükemmele yakın futbol oynadılar.

Bu skor Karabük‘e yeter mi biraz zor görünüyor. Çek hakeme fazla iş düşmedi. 84. dakikada Erdem’in kornerden kestiği topta Onur’un vuruşu gol oldu ama hakemler geçersiz saydı. Görüntülerden pozisyon net olarak anlaşılamadı.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI