"Başak Dizer" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Başak Dizer" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Başak Dizer

Kim korkar kardan, kıştan?

Yağmur çamur demeden kendini sokağa atan ‘lümberseksüel’ erkekler! Kış kapıda ama biliyoruz, bu sizi asla yıldıramayacak...

Doğaya ayak uyduran giyim tarzını seçen pratik ve rahat erkeklerin sonbahar-kış aylarında gardıroplarının vazgeçilmezleri yağmur ve kar botları olacak. Hemen her sezon istediğiniz her markada bu ürünlerden bulabiliyorsunuz fakat amacınız ‘trekking’ (doğa yürüyüşü) dışında şehir içinde de ‘off-road’ dolaşmak ve gerektiğinde işinize de uğramaksa biraz daha ‘efendi’ tasarımlara bakmakta fayda var.
‘Outdoor’ (açıkhava) sporlar için tasarlanmış ayakkabıları Lumberjack, Timberland, Cat, Slazenger, Columbia gibi markalarda, daha şehirli, temiz, ‘janti adam’ modelleri de Prada, Jimmy Choo, Hogan ve Hugo Boss gibi markalarda bulabilirsiniz.


Bu botları boru paça ya da


Bol jean’lerle, yeni sezon penye ve triko pantolonlarla, eşofman altları ve koton ‘chino’larla kombinleyin. Bu kombinlere en yakışacak olan boğazlı kazak ve üzerine giyeceğiniz ekoseli, ‘flannel’ oduncu gömlekleridir.

X