"Başak Dizer" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Başak Dizer" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Başak Dizer

Ayrıntıya boğulun!

Bir erkeğin stilinin bir diğerinden farkı, ayakkabı, dolmakalem gibi küçük detaylarda gizlidir.

Günümüzde çok geçerliliği kalmasa da hiç tükenmesini istemediğimiz dolmakalemler, size uzun yıllar size eşlik edecek klasik bir aksesuar. Dolmakalem yerine bu eleganlığı tükenmezkalemle de sağlayabilirsiniz. Hele hele çok sık toplantı ve iş görüşmesi yapıyorsanız kesinlikle atlamayın. Ayrıca belki ileride çocuğunuza veya torunlarınıza kalacak bir aksesuvar olarak hiç unutulmayacak.

Ayakkabının her kalitede ve her fiyatta seçeneği olduğunu iyi biliyorsunuz. Bütçe ve tarzınıza en uygun ayakkabıyı seçmek için mutlaka birkaç gün dolaşmanızı öneririm. Prada ve Ralph Lauren mağazalarında şık alternatifler var. Bütçenize uymazsa, Divarese ve İnci’de bir bakın. Sezonun modası yine koyu renkler, bordo ve rugan materyallerden üretilmiş ‘beyefendi mokasenler’. İngiliz kolej modasından esinlenerek tasarlanan ‘oxford’lar, ‘loafer’lar, püskül/tako detaylı botlar ve kalın tabanlı ayakkabılar bu kışın gözdeleri.

X