"Ayşe Aral" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Ayşe Aral" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Ayşe Aral

Yetiş Ayşe

Yetiş Ayşe için gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkürler dostlar. Tüm talepler için adresimiz aaral@hurriyet.com.tr

38-40 beden kıyafet vermek istiyorum

18 yaşındayım. Birçok kıyafetim var ve bunları ihtiyacı olan insanlara vermek çok istiyorum. İhtiyacı olan kişiler olursa yönlendirebilir misiniz?

Kısa süre için yardım
Kars’ta PDR okuyan bir öğrenciyim. Burada gerek iklim gerek de pahalılık nedeniyle maddi açıdan çok zorlanıyorum. Birkaç aylığına yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Burs istiyorum-Aksaray Üniversitesi

Aksaray Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde birinci sınıf öğrencisiyim. Devletin verdiği bursa ve krediye başvuruda bulundum fakat bana çıkmadı. Çevreden de sizin öğrencilere burs şeklinde yardımda bulunduğunuzu duydum ve bana da burs verme imkânınız varsa yardımınızı beklemekteyim. Çok teşekkür ederim iyi akşamlar.

1,5 yaşındaki kızım için bez

Merhaba ben köyde oturuyorum. 2 tane çocuğum var, ihtiyaçlarını alamıyorum. Belimden rahatsızım, tedavi olamadım yataktan kalkamıyorum. Maddi imkânım yok, kızım bir buçuk yaşında bezi yok, oğlum 4 yaşında elbiseleri  ayakkabıları yok. Lütfen bize yardımcı olursanız sevinirim.

Burs istiyorum- Türk Dili ve Edebiyatı
Niğde’de yaşıyoruz. Beş kardeşiz. Hepimiz okuyoruz. Babamın belli bir işi yok. Bulursa gündeliğe gidiyor ama genellikle bulamıyor. Ben bu yıl üniversiteye başladım. Maddi yönden çok zorlanıyoruz. Kitaplarımı alamıyorum.

Yemek pişirmek için tüp bile alamıyoruz

Bir konuda utana sıkıla yazıyorum. Aylardır babamın sağlık sorunundan dolayı gelirimiz yok. İki küçük kardeşim var. Yemek pişirmek için tüp bile alamıyoruz. Takı yapıp satıyorum pazarda ama yapmak için de malzeme almam gerekiyor, alamıyorum. Bu konuda ve ailem için yardım istiyorum. Küçük de olsa bizim için çok önemli. Teşekkür ediyorum.

Desteğe ihtiyacım var
Üniversite ikinci sınıfta Maliye okuyorum, ablam da üniversitede okuyor. Annemle yaşıyoruz babamla görüşmüyoruz ayrılar. Maddi olarak bir tek annem destek olmaya çalışıyor onun da gücü ikimize yetmiyor. Evimiz de kira olduğu için baya zorlanıyor maddi olarak desteğe ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum.

Burs istiyorum-Tarım Ekonomisi
2. Sınıf Tarım Ekonomisi bölümü öğrencisiyim. Sadece devletin verdiği krediyi alıyorum ve bu kredi ile yurt paramı kendim ödüyorum ancak yetiştiremiyorum ve çok zorlanıyorum. Yeri geldiği zaman kitaplarımı alamıyorum, o yüzden sizlerden yardım bekliyorum. 

 

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI