"Aygül Aydın" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Aygül Aydın" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Aygül Aydın

Verimli ve üretken bir gün

Bugün Ay, Boğa burcunda, yönetici gezegeni Venüs ise Yengeç burcunda hareket ediyor olacak. Bundan dolayı daha rahat edeceğimiz ortamlarda bulunmak isteyeceğiz. Ev ve aile yaşamımıza vakit ayırmak ve onlarla daha çok beraber olmak isteyebiliriz.Kendimizi bazı başlangıçlar yapmak adına daha cesaretli görebiliriz. Haftanın bu anlamda en verimli ve üretken günü olduğunu söyleyebiliriz. Girişimlerimizi başlatmak ve toplantılardan iyi dönüşler almak adına da güzel bir gün.

 Koç
İlişkilerde hem kişisel hem de finansal çıkarları korumanın zamanı. Yaşamınızı dengeleyen maddi konular üzerine gelişen durumlara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Kararlarınızı verme aşamasında başkasından yardım almak isteyebilirsiniz.

Boğa
Bugün özel ilişkilerde partnerinize karşı daha ılımlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Onun derdine derman olabilecek yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Uzun zamandan beri kuramadığınız güçlü bağları bugün sağlamlaştıracaksınız.

İkizler
Bugünlerde kendinizle daha fazla vakit geçirmek ve yoğun iş koşullarınızdan dolayı bunalan zihninizi rahatlatmak için bazı aktiviteler yapabilirsiniz. Daha önce sizi mutlu eden bir ilişki şu sıralar canınızı sıkabilir.

Yengeç
Bugün özel ilişkilerle ilgili durumlarda üzerinizde herhangi bir baskı ve şüphe söz konusu olabilir. Partneriniz tarafından hiç hak etmediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan
Geçmişte yaşadığınız bir ilişki tekrar gündem konusu olabilir. Sizinle tekrar bir araya gelmek isteyen bu kişi ile aranızda gergin konuşmalar geçebilir. Hislerinizden emin olmadan net cümleler kurmamalısınız.

Başak
Kariyerinizle ilgili yeniden yapılandırmak istediğiniz konular üzerine harekete geçebilir ancak karşınızdaki kişilerden yeteri kadar onay görmeyebilirsiniz. İlişkilerde yalan ve kandırılma olaylarına karşı dikkat.

Terazi
Bugün öncelikli olarak yapmak isteyeceğiniz finansal ve maddi durumlarınızı tekrar yapılandırma adına harekete geçmeniz olacaktır. Özellikle ailenizden alacağınız destekle bu anlamda güçlenebilirsiniz.

Akrep
Eşiniz ve partnerinizle kuracağınız güçlü iletişimler sayesinde hayatınızda büyük bir ivme yakalayabilirsiniz. Geleceğe ait hedefleriniz üzerine ortak kararlar alabilirsiniz.

Yay
Partnerinizle aranızda ortak gelirler konusunda bazı sorunlar çıkabilir. Bu konunun sizde yarattığı gerginlik sebebiyle aranızda tartışma çıkabilir. Hakkınızı hukuksal yollardan aramak isteyebilirsiniz.

Oğlak
Özel hayatınızda uzun zamandan beri uğraş verdiğiniz durumlar artık sizlere mutluluğun sinyalini vermekte. Partnerinizle aranızda geçen sorunları halledip geleceğe yönelik güzel kararlar alabilir ve bunları uygulama aşamasına geçebilirsiniz.

Kova
Geçmişte yaşadığınız birtakım sorunlar yeniden ailenizle aranızda anlaşmazlık çıkmasına neden olabilir. Ancak tekrar böyle bir durumu yaşadığınızda üçüncü şahısların konuşmaları yüzünden bazı sorunlar çıkabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyin.

Balık
Bugün yakın çevrenizdeki kişilerle ilgili bazı haberler duyabilir ve aile ortamında gergin anlar yaşayabilirsiniz. Ailenizle olan iletişiminizde daha yapıcı davranarak bazı durumları lehinize çevirebilirsiniz.

X