"Aygül Aydın" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Aygül Aydın" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Aygül Aydın

Kendimize inanmalıyız

Ay bugün Başak burcunda ilerliyor. Dün gerçekleşen yeni ayın etkilerini bugünden itibaren görmeye başlıyoruz. Bugün üzerimizde fazlasıyla biriken ve bizi gerçek yaşamdan soyutlayan işlerimizi çevremize paylaştırma kararı alabiliriz.

Yeni ayla birlikte bizler de yaşamımızda nelerin değişmesi gerekiyor, hangi alanda değişiklik yapmalıyız, bunları daha net belirleyeceğiz.
Merkür’ün de Başak burcunda hareket halinde olması ve Uranüs-Satürn ile sağlam bir kontak kurması bize yapmamız gerekenler konusunda fazlasıyla destek oluyor. Sadece bu noktada kendimize inanmamız ve değişimi istememiz gerekiyor.

 Koç
Uzun zamandır beklediğiniz bir işle ilgili dostlarınızdan veya yakın çevrenizden önemli yardımlar alabilirsiniz. Onların sayesinde bu isteğinize kavuşabilirsiniz. Yeni duruma göre bütçenizi planlamanız gerekebilir.

Boğa
Aşk ve sevgi ilişkilerinden yana çok önemli olaylar gündeme gelebilir. Sorunlu bir ilişkiden kurtulmak ve yeni bir aşka yelken açmak için gereken tüm şartların sizden yana olması işlerinizi daha da kolaylaştırıyor.

İkizler
Yaşamınızda alacağınız kararların geleceğinizi şekillendiren çok önemli adımlar olacağını unutmayın. Geçmişte yaşadığınız sıkıntılı günleri hatırlayarak motivasyonunuzu bozmamalısınız.

Yengeç
Aile içi iletişimlerinizde geçmişten süregelen sorunlu durumların bitirilmesi adına yeni kararlar alabilir, bunları uygulayabilirsiniz. Yaşamınızda önem arz eden bir konu ile ilgili aile büyüklerinize danışmanız gerekebilir.

Aslan
Yakın çevrenizden duyduğunuz dedikodular canınızı sıkabilir. İnsanların eleştirilerine göre hayatınızı yönlendirmekten vazgeçmelisiniz. Sınırlarınızı prensipleriniz ölçüsünde çizmeniz gerekiyor.

Başak
Yaşadığınız hayata karşı daha farkındalıklı bir bakış açısı geliştirmeniz gerekebilir. Her şeyi mantığınız ve düzenli yapınız ile kontrol etme dürtünüz sizi yaşamdan daha az keyif alır bir hale getiriyor.

Terazi
İş görüşmeleri yapacağınız ve karşı tarafta ikna ediciliğinizle güç elde edebileceğiniz önemli bir süreç. Terfi edebilir veya yeni iş projelerinde önemli sorumluluklar edinebilirsiniz.

Akrep
Bugün iletişim kurarken yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız ve kimin yanında ne söylediğinize dikkat etmeniz gerekebilir. Sizin iyiliğinizi istemeyen bazı kişiler bu konuşmaları başkalarına farklı bir şekilde aktarabilirler.

Yay
Kendinizi çalıştığınız alanda gösterecek önemli başarılara imza atabilirsiniz. Yaptığınız işten keyif almanın ve işinize olan sevginizin sayesinde diğer çalışanlara da örnek olabilirsiniz.

Oğlak
Uzun zamandır başlangıç yapmak istediğiniz bir durumla ilgili gereken tüm şartları sağlayabilirsiniz. Yaptığınız araştırmalar ve incelemeler sonucunda artık sonuca ulaştığınızın siz de farkındasınız.

Kova
Yakın çevrenizle ilgili konularda kalp kırıklıkları yaşayabilir ve onların sizin hakkınızda söyledikleri sözler konusunda mesafeli davranmak isteyebilirsiniz. Gerçek dostlarınızı bilmeniz gereken önemli bir süreçten geçebilirsiniz.

Balık
Sağlığınızı ilgilendiren konularda daha fazla titiz davranmanız ve her şeyi oluruna bırakmamanız gerekiyor. Aynı zamanda gündelik işlerinizle ilgili konularda yeni planlamalar ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

X