"Aygül Aydın" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Aygül Aydın" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Aygül Aydın

Bundan bir yıl sonra bugün başlamış olmayı dileyeceksiniz....

Ay  bugün yengeç burcunda seyahat ediyor olacak. Ailemiz, yuvamız ve güvenliğimizi ilgilendiren her konuda daha duyarlı olabilir ve bu alanlarda değişim yoluna gidebiliriz. Sabah saatlerinde gerilime açık bir yapıda olacağımızdan  her söyleneni yanlış algılama kapasitesinde davranabiliriz. 

Yine geçmişte biriktirdiğimiz konular ani bir öfke patlamasıyla açığa çıkabilir. Duygusal dünyamızda ise daha çok beklentilerimizin  gerçekleşmesini isterken  bir yandan  da daha gerçekçi olmamız konusunda deneyimler yaşayacağız. İlişkimizdeki sorunları artık görmezden gelmemiz ya da karşı tarafı suçlayarak hareket etmemiz daha da işlerimizi zorlayabilir. Anlamak her zaman daha kolay çözümler bulmamıza yardımcı olur.

Sorunları kendini aşmak için ve büyümek için fırsat bilin.Hayat kısa yokuşlar dik ayakta kalmak için kendimizi sürekli geliştirmeliyiz.İşimiz çok şikayetçi olmaktan vazgeçin.Performansı düşen cihaz artık arızalıdır. Performansınızı yükseltin.

Gökyüzünün en sempatik açısı Venüs ve Mars arasındaki pozitif etki aşk ve ilişkiler konusunda  fırsatları yükseltmiş olabilir.Ama asıl olaylar 11 Ağustostaki Aslan burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasından sonra başlayacak.Güzel bir heyecan ve mutluluk süreci oluşabilir ama bu dönemde ilişkileri ciddiyete taşırken ya da yeni ilişkiler oluştururken fazla emek harcamak durumunda kalabilirsiniz. Kıskançlık ve sevgi ifade etme konuların gündemde olabilir.

Gelelim günün tavsiyesine ;

**Kimse tek başına başaramaz ,sana yardım edenlerin hakkını teslim et ve minnet duy.

**Harika bir fikir olduğuna inandığın birşeyden birinin seni vazgeçirmesine müsade etme.

**Yanılma olasılığın olsa bile kararlı davran.

**Çok aşıksan birini çok sevdiysen ve hala nefes alıyorsan mutlaka ona bunu söyle.Sevildiğini bilmeye herkesin hakkı vardır.

**Hazırlıklı ol ,arada sırada kaybedebilirsin.

**Kendini başkalarının değil kendi standartlarına göre ölçüp biç.

**Keşke sözcüğü yerine bir dahaki sefere demeyi dene.

**Fırsat ara,güven arama ,limandaki bir tekne güvendedir ama bir zaman sonra altı çürümeye başlar.

**Zarif ol.Kimseyi bile bile kendinden soğutma.

**Aşkın gücünü asla küçümseme.

**Sorunları kendini aşmak için ve büyümek için fırsat bil.

**İnsanların her zaman gerçeği bilmek istemeyeceklerini unutma.

**Köprüleri atma!Aynı nehri kaç kez daha geçmek zorunda kalacağına sen bile şaşıracaksın.

**Üzgün olduğunda sırt üstü uzan ve gökyüzüne bak.

**Herşeyi bulduğundan daha iyi bırak.Özellikle insanları…

**İyi bir sabah paha biçilemez. Kahve içmeyi unutmayın.

X