"Ayçe Bükülmeyen" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Ayçe Bükülmeyen" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Ayçe Bükülmeyen

Haberimize duyarlı olan Bakioğlu fark yarattı

BİRKAÇ ay önce Avukat Nurdeniz Tunçer’in kurduğu Rehber Köpekler Derneği’nden ve İzmir’in ilk rehber köpeğinin sahibi görme engelli Benay Gözkaman’dan bahsetmiştim.

 

Çok iyi bir eğitim alan Benay iş arıyor ve şartlar sağlandığında yapamayacağı iş olmadığını söylüyordu. Haberimize kayıtsız kalmayan İzmir’in önemli firması Bakioğlu Holding İnsan Kaynakları Bölümü, Benay’ın gazetemizde manşet olan hikayesinden çok etkilendiklerini ve iletişime geçmek istediklerini söylemişlerdi. Ben de iletişime geçmelerini sağladım ve geçen hafta öğrendim ki, Benay’ı işe almışlar. Benay bana teşekkür için mesaj atmış, şimdi ben de buradan Bakioğlu Holding’e duyarlılıkları ve göstermelik olmayan gerçek ilgi ve destekleri için teşekkür ediyorum.
Büyük fark yarattınız Bakioğlu... Teşekkürler...

 
Fitre için geç kalmadınız
askıda oda sizi bekliyor

TÜRKİYE’nin her yerinden kanser tedavisi için gelen ve sosyal güvencesi olmadığı için sokaklarda, hastane bahçelerinde perişan olanlara kalacak yer ve aş sağlayan KİT-VAK, EÜ Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi ve Konukevi ve DEÜ Abdülrezzak Sancak Konukevleri’nden sonra ‘Askıda Oda’ uygulamasıyla bu hizmete devam ediyor. Ramazan dolayısıyla verilecek fitrelerin vakfa bağışlanması durumunda kanserli hastalar ve yakınlarına destek olacağını belirten vakfın hesap ve iletişim detaylarını mutlaka not edin:
Halk Bankası Konak Şubesi: TR86 0001 2009 7340 0016 0000 83
Adres: Talatpaşa Bulvarı. No: 34/3 Olgun Apt. Alsancak - İZMİR

X