Sahada Rambo dışarıda ağırbaşlı

  Trabzon’un yıldızı Aykut, “Laubali insanları sevmem. Ağırbaşlı kişilerle birlikte olmaya çalışırım” diyor...

  ”AJAX’a karşı 17 yaşında oynadığım maçı unutamam. Maçtan 2 gün önce hoca bana şans vereceğini söyledi. Ajax Arena’ya çıktığımda kendimi garip hissettim. Tribünler tıklım tıklımdı ve görevim, Huntelaar’ı tutmaktı. Daha 2. dakikada gol attı. Moralim bozuldu ama sonra görevimi iyi yaptım ve Huntelaar’a adım attırmadım. Maç 1-1 bitti. Ondan sonra takım ve hocam bana güvenmeye başladı.”

  LAKABI MİLLİ TAKIMDAN...

  F.BAHÇE, G.Saray ya da Beşiktaş’ı değil, memleketi Trabzon’u tercih eden Muhammet Aykut Demir, 22 Ekim 1988’de Hollanda’da doğmuş.. Ağabeyi ile başlamış futbola.. Alt yapıdaki başarısıyla Tolunay Kafkas’ın gözüne girmiş.. Peru’da yarı final oynayan U-17 Milli Takımı’nda görev yapmış.. ‘Rambo’ derlermiş Aykut’a Milli Takım hocaları.. G.Birliği’nde vitrine çıktı.. Duran toplardaki zamanlaması en önemli kozu.

  ÖRNEK BİR ÖZEL HAYATI VAR

  “BİR stoper öncelikle rakibini tutmalı” diyor Aykut.. Topu oyuna sokmada biraz eksik olduğunu düşünüyor.. “Disiplin olmazsa olmaz.. Özel yaşantıma çok dikkat ederim.. Sigara, alkol kullanmam.. Ailem amatörden beri yanımda.. Başarımda payları büyük” diyerek geldiği noktayı özetliyor Aykut.. “Laubali insanları sevmem.. Ağırbaşlı insanlarla olmaya çalışırım” diyen Aykut, geçen sezon Aykut Kocaman’dan gelen teklif üzerine, “Kabul etsem babam beni keserdi” diyerek ailesinin Trabzonspor tutkusunu açıklıyor.. Ünal’lı, Hami’li Trabzonspor’un koyu taraftarı olan Aykut yeni sezonda rakipleri ‘Rambo’ gibi etkisiz hale getirmeye çalışacak.

  Yarın : Samuel Holmen (FENERBAHÇE)

  Yazarın Son Yazıları
  14 Aralık 2013, Cumartesi
  08 Aralık 2013, Pazar
  07 Aralık 2013, Cumartesi
  05 Aralık 2013, Perşembe
  01 Aralık 2013, Pazar
  30 Kasım 2013, Cumartesi
  26 Kasım 2013, Salı
  25 Kasım 2013, Pazartesi
  23 Kasım 2013, Cumartesi
  16 Kasım 2013, Cumartesi
  Merhaba
  Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

  YAZARLAR

  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
  Kapat
  Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.