Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır

  Erkekler nasıl kızları sever ve saf kızlar onlar için ne ifade eder? Ben saf ve acemi olduğumu karşımdakine biraz fazla belli ediyorum.

  Merhaba abla, içinden çıkamadığım bir sorum var. Erkekler nasıl kızları sever ve saf kızlar onlar için ne ifade eder? Ben saf ve acemi olduğumu karşımdakine biraz fazla belli ediyorum...
  Çalıştığım işyerindeki bir gençten hoşlanıyorum.
  Bir hafta önce işten ayrıldım ve bir daha görüşemedik.
  Şimdi ben onu aramak istemiyorum, onun arayıp aramayacağını da bilmiyorum. Aramızda hiçbir şey geçmedi ama ikimiz de birbirimizden hoşlandığımızı belli ediyorduk.
  Sizce saf da olsa erkekler böyle bir ilişki yaşamak için geri dönerler mi? Benim aramam yanlış olur mu?
  Ağır durmak istiyorum, bir yandan da merak ediyorum; erkekler için en kıymetli kadın ciddi davranan mıdır, yoksa biraz rahat olan mı?
  Rumuz: Adsız

  Sevgili kızım, “Ağır olmak istiyorum, ben aramak istemiyorum” diyerek belki de hayatınızın erkeğini kaybedebileceğinizi ne yazık ki göremiyorsunuz.Senin gibi pek çok genç kız bana aynı şeyi yazıyor. “Onu kaybetmek istemem ama aramaktan çekiniyorum” diyorlar.
  Peki o da senin gibi biraz saf, biraz çekingen olamaz mı?
  Çok aceleci olmadan, çok fazla üzerine düşmeden, çok basit hareketlerle itici görünmeden, kızlar da erkeklere karşı duygularını anlatmaya çalışabilirler.
  Ne çok ağır, kasıntı bir kız izlenimi vermeli ne de çok rahat, her şeye hazır, fazla bağımsız biri gibi davranmalı. Ortasını sen pekala bulabilirsin...

  Merhaba
  Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

  YAZARLAR

  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
  Kapat
  Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.