Günlük Burç Yorumları  Koç
  Stresi azaltma çabasında olabilir, size baskı uygulamaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Nerede durduğunuzu, neler başardığınızı ve ne yapmayı planladığınızı gözden geçirmeniz sizi daha parlak bir geleceğe taşıyabilir. Değişime açık olmalısınız.
   
   Boğa
  Rutinin dışına çıkmalısınız. Bu sayede eğlenceli vakit geçirebilir veya yorucu bazı durumlarda dengeyi ve uyumu yakalayabilirsiniz. Duygularınız vizyonunuzu gölgeliyor. Hedef koyabilir ve herhangi bir şeyin sizi zor durumda bırakmasına izin vermezseniz amaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
   
  İkizler
  Planlarınızda boş alanlar oluşturmalısınız ve öncelik sıralamanız olmalı. Çok fazla şey halletme şansınız var, ancak yarım kalmış dört düzine işin içinde boğulmamak için söylediklerimi ciddiye almalısınız. Sonuçlanana kadar hiçbir şeye güvenmemelisiniz. Güvendiğiniz bir kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
   
  Yengeç
  Problemli bir durum kendi kendine iyileşebilir. Birkaç gün beklemenizde fayda var, çözüm oluşmazsa kontrolü ele alabilir ve öfke patlamalarının önüne geçmeye çalışabilirsiniz. Biraz bulunduğunuz alandan dışarı çıkabilirseniz, neler yapabileceğinize siz de şaşırabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve romantik planlar yapılabilir.
   
  Aslan
  Tecrübe en önemli eğitmendir. Dolayısıyla, bir olayın veya kişinin tipik bir hareketi sizi şaşırtmayacaktır. Ortaya çıkan şeyleri kabul etmemeniz durumunda duygularınız kontrolü ele alabilir. Değiştiremeyeceğiniz şeyler için kendinizi üzmemelisiniz. Bir sonraki adımda neler yapacağınızı sorgulayan kişilerle aranıza mesafe koymanızda ve ödül getirecek ilişkilere yoğunlaşmanızda fayda var.
   
  Başak
  Kaderinizi şekillendirebilirsiniz. Çözüm bekleyen ilişkiler bir taraftan dengesiz şekilde ilerlerken, bir taraftan da lehinize çalışabilir. Stresi azaltacak konulara yoğunlaşın. Yanında kendinizi iyi hissettiğiniz kişilerle zaman geçirmeniz keyifli vakitlerin garantisi olabilir. Yaratıcı çözümleri iyi dinleyip kendi durumunuza uygulayabilirseniz, işle ilgili bir problem çözülebilir.
   
  Terazi
  Biraz dikkatli olursanız, karşınızdaki kişilerin aslında sizin istediğiniz veya ihtiyacınız olan şeyleri teklif ettiğini görebilirsiniz. Sadece sizin tarzınız olan kalıplara sokmadıkları için anlamanız zor olabilir. Sizi yeni bir yöne yönlendirecek planlar yapabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek, seyahatler yapmak faydalı olabilir. İlgi alanlarınızı genişletebilirsiniz.
   
  Akrep
  Eski bir amaç veya eğiliminize yeni bir açıdan yaklaşabilirsiniz. Daha iyi sonuçlar elde etmek için, diğerlerinin önerilerini bir kenara bırakıp kendi yolunuzdan ilerlemenizde fayda var. Ufak şeylerin sizi rahatsız etmesine izin vermemelisiniz. Hayatınızda çok şey oluyor bu tür küçük sıkıntı veya dengesiz durumları büyütmek sadece zaman kaybı olacaktır.
   
  Yay
  Daha fazla gayret gösterirseniz, cazibeli sunumlarla yolunuzda daha rahat şekilde ilerleyebilirsiniz. Bir an önce harekete geçmenizde fayda var. Evinizde veya yaşadığınız yerde gerekli değişiklikleri yapmalısınız. Diğerleriyle çok fazla iletişimde olmak kazananı olmayan ve sizi tuhaf bir duruma sokabilecek pozisyonlar oluşturabilir.
   
  Oğlak
  Bir şeyi beklemeye başlayınca zaman daha zor geçer ve uzun gelir malum. Dikkatinizi başka yöne çevirirseniz, yakın zamanda beklediğiniz sonuçlar ortaya çıkmaya başlayacaktır. Yeni şeyler denemeye hazır olun. Uzun zamandır birlikte çalışmadığınız kişilerle bir araya gelmeniz veya eski tanıdıklarla toplanmanız geleceğe dönük yatırımların ve fırsatların önünü açabilir. Aşk hayatınız ön planda ve ilk adımı atabilirsiniz.
   
  Kova
  Sağduyulu önerileriniz destekleri artırabilir. Ancak, aşırılıklar veya abartılar tuhaf gelebilir ve kimse ne olduğunu anlamayabilir. Önünüze çıkan şeylerle yüzleşmeniz gerekebilir. Gerçek duygularınızı ortaya çıkartabilirsiniz. Karşıt görüşlü kişilerle karşılaşsanız da, sonunda nerede durmak istediğinize karar vermiş olabilirsiniz. Değişimden korkmamalı ve yeni bir gün başladığını unutmamalısınız.
   
  Balık
  Mevcut ilişkilerinizden bazılarının düzeltilmesinde veya daha hoş hale getirilmesinde karizmanızın faydasını görebilirsiniz. Diğerlerinin yaptıklarının veya söylediklerinin arkasında gizlenenleri görmezden gelmemelisiniz. Ne istediğinizi kalben biliyorsanız amaçlarınızdan uzaklaşmamalısınız. Doğru seçimleri yaparak, maddi güvenliğinizi ve mevcut durumunuzda istikrarı sağlayabilirsiniz.

  Yazarın Son Yazıları
  29 Mart 2015, Pazar
  28 Mart 2015, Cumartesi
  27 Mart 2015, Cuma
  26 Mart 2015, Perşembe
  25 Mart 2015, Çarşamba
  24 Mart 2015, Salı
  23 Mart 2015, Pazartesi
  23 Mart 2015, Pazartesi
  21 Mart 2015, Cumartesi
  20 Mart 2015, Cuma
  Merhaba
  Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

  YAZARLAR

  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
  Kapat
  Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.