Günlük Burç Yorumları  Koç
  Yeni bir işe veya pozisyona talip olabilir, başvurularda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz işleri yaparak para kazanma veya kâr elde etme olasılığınız yüksek veya bu konularda ufaklı büyüklü fırsatlar doğabilir. Romantik açıdan da olumlu bir gün, yeni kişilerle tanışılabilir.
   
  Boğa
  Kafanızı duvarlara vurmak yerine, daha kolay şartlarda ilerlemeye çalışmanız sizin için daha uygun olmaz mı? Ne dersiniz? Duygusal ve maddi konuları birbirine karıştırmamak lazım. Suçluluk duygusuna bağlı bağışlar veya maddi yardım ve harcamalar söz konusu olabilir. Kişiliğinize zarar vermeden veya maddi açıdan kısıtlanmadan fark yaratabilmenin yolları üzerine düşünmelisiniz.

  İkizler
  İlişkilerde karışıklık veya karışık ilişkiler tekrar gündemde. Ancak, endişeye gerek yok, her şey kısa sürede çözüme kavuşuyor. Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda vizyonsuzluğa bağlı belirsizlikler veya kararsızlıklar oluşabilir. Yanlış bilgiler vermekle suçlanabilirsiniz. Yeteneklerinizi veya dış görünüşünüzü iyileştirmek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.
   
  Yengeç
  Yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz veya belli seçimler yapmanız gerekebilir. Çok parlak bir öneri veya teklifin diğer olasılıkları gölgelemesine izin vermemelisiniz. Sizin için en iyi şeyi anlamak için zaman gerekiyor. Hızlı ilerlememekte fayda var, ancak sembolik de olsa ufak adımlar atılması gerekiyor.
   
  Aslan
  Bazı konularda hazırlıksız yakalanabilirsiniz veya bazı soruları cevaplamak için size baskı kuran kişiler olabilir. Bilgi edinmeden cevap vermemeye özen gösterin. Yeni şeyler deneyerek veya alışılmadık yerlere seyahat ederek hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Duygusal anlamda bağlandığınız şeylerden açıkça bahsetmeniz neler yapabileceğinizin anlaşılmasını sağlayabilir.
   
  Başak
  Birlikte olduğunuz kişilerle yaşadıklarınızı veya genel anlamda gidişatınızı gözden geçirebilirsiniz. Bir meslektaşınızla veya otorite konumundaki bir kişiyle yaşanabilecek problemler duygusal anlamda hatalara neden olabilir! Pozisyonunuzu garantiye almak için çalışmalısınız.
   
  Terazi

  Başkalarının savlarını, söylediklerini ya da tezlerini doğruluğunu araştırmadan kabul ederseniz kendinizi bir döngünün içinde bulabilirsiniz. Evinizde çalışma veya rahat etme koşullarınızı iyileştiren değişiklikler yapabilirsiniz. Harcamalarınızı dengelemek istiyorsanız ciddi bir bütçe yapmalısınız. Bir ilişki ya da işbirliğinizdeki değişim gelişimi de beraberinde getirebilir.
   
  Akrep
  Yeni şeyler öğrenme ve büyüyüp genişleme isteğiniz bunu zorlaştırabilir, ama karşıt fikirli kişilerle karşılaşmaktan kaçınmalısınız. Diğerlerine karşı çıkılsa da, siz kendi ihtiyaçlarınızı dile getirmekte ısrar edebilirsiniz. İsteklerinizin arkasında durmanız uzlaşarak elde edeceklerinizden daha fazla şey vaat ediyor olabilir. Sizi kısıtlayan veya engellemeye çalışan kişiler söz konusu.
   
  Yay
  Geçmişte sizi sınırlayan ilişkiler içine girdiniz ama artık haklarınızı aramayı tercih ediyorsunuz. Duyduklarınız veya söylenenler doğru olmayabilir. Durumu net görebilmeniz için sadece güvendiğiniz kişilere soru yöneltmelisiniz. Ufukta aşk var ve özel bir ilişki veya işbirliği hayatınızı maddi, manevi veya fiziksel açıdan güzelleştirebilir.
   
  Oğlak

  Bakış açınızdan emin değilseniz, çevrenizdeki kişileri de yanıltmamalısınız. Karışık sinyaller göndermeniz olayları daha da karışık hale getirebilir. İş çevrenizde özel hayatınızla ilgili bilgilerinizi kullanan bir kişiye dikkat edin. İmajınızı korumalı, işinizi en iyi şekilde yerine getirmeli ve politik davranmalısınız.
   
  Kova
  Elinizde olmayanlara üzülmek yerine elinizdekilerle yararlı şeyler ortaya çıkartmaya çalışmalısınız. Değişkenliğiniz kişilerin hakkınızda türlü fikirler yürütmesine sebep olabilir. Özel hayatınıza ilişkin bir fırsat yer değişikliğine sebep olabilir. Aşk hayatınız açısından olumlu gelişmeler var.
   
  Balık
  Belli tercihlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilecek bilgiler ortaya çıkabilir. En başta, yapılması gereken değişiklikler rahatsızlık yaratsa da, sonuçlar hepsini unutturacaktır. Özel evraklarınızı gözden geçirin. Hizmet veya yeteneklerinizi güncellemeli ya da hukuki açıdan sorun yaratabilecek bir problem hakkında bilen bir kişiyle konuşmalısınız.

  Yazarın Son Yazıları
  08 Ekim 2015, Perşembe
  07 Ekim 2015, Çarşamba
  06 Ekim 2015, Salı
  05 Ekim 2015, Pazartesi
  04 Ekim 2015, Pazar
  03 Ekim 2015, Cumartesi
  02 Ekim 2015, Cuma
  01 Ekim 2015, Perşembe
  30 Eylül 2015, Çarşamba
  29 Eylül 2015, Salı
  Merhaba
  Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

  YAZARLAR

  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
  Kapat
  Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.