Günlük burç yorumları  Koç
  Bütçenizi gözden geçirebilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Yaratıcı bir fikriniz sayesinde yılsonuna kadar belli bir tasarruf söz konusu olabilir. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla konuşarak ilişkinizin son durumunu gözden geçirebilirsiniz.

  Boğa
  İkili ilişkilerinizde yapacağınız araştırmaların faydasını görebilirsiniz. Şu günlerde yapacağınız ufak hamleler diğerlerinin ne düşündüğünü ve gelecek planlarını anlamanızı sağlayabilir. Satır aralarını okumanız en iyi şekilde hareket etmenizi sağlayacaktır.

  İkizler
  Yüzleşmeler için uygun bir gün değil. Aşırı tepkiler verme eğiliminiz geleceğinizi etkileyebilecek bir kişiyle sorun yaşamanıza neden olabilir. Sakinliğinizi korumalı ve size verilen bir işi hızlandırmalısınız.

  Yengeç
  Çekiciliğinizi kullanarak fikirlerinizi dile getirmeniz bazı kişilerden destek almanızı ve sizinle daha fazla zaman geçirmek isteyecek kişilerin ilgisini çekmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

  Aslan
  Ertelemeler, gecikmeler, size karışan kişiler veya problemler planlarınızı aksatabilir. Son dakika değişiklikleri yapmaya hazır olun. Başkalarının yaptıklarına ya da söylediklerine takılmak yerine kendi bildiğinizi yapmanız sizi herkesin gözünde değerli kılacak.

  Başak
  Her şeyi kendiniz halletmekten vazgeçmeli ve yardıma ihtiyacınız olduğunu kabul etmelisiniz. Başkalarıyla birlikte çalışabilme yeteneğiniz yeni arkadaşlıkları ve teklifleri gündeme taşıyor. Az konuşup çok çalışma zamanı.

  Terazi
  Geçmişi hatırlamanız ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Yolculamaya hazırladığımız yılda neleri başardığınızı, engelleri, üzüntüleri, aşkları ve hayal kırıklıklarını düşünüp, önümüzdeki yılı buna göre planlamalısınız. Size karışan kişilerden uzaklaşın.

  Akrep
  Kafanızdakileri dile getirmeniz diğerlerine ilham verebilir ve yardımcı olmalarını sağlayabilir. Cesaretiniz, istikrarınız ve hırsınız gereken etkiyi bırakmanızı sağlayabilir. En önemli ilişkinizi en ön sıraya almanız gerekiyor.

  Yay
  Çevrenizi güzelleştirebilir, hayatınızı renklendirebilir ve kendinizi daha güvende ve rahat hissettiğiniz yöne ilerleyebilirsiniz. Bir sırrı açıklamamak için elinizden geleni yapmazsanız imajınız zarar görebilir.

  Oğlak
  Kafanızdan geçenleri söylemeli ve başladıklarınızı bitirmelisiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla veya sevgilinizle ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. İletişim ağınızı canlı tutun.

  Kova
  Kuralları ya da şartları zorlayan kişilerle ilişkilerinizde problemlerle karşılaşabilirsiniz. Karşıt görüşlerle karşılaşmamak için işleri halletme biçiminizi veya yaşam tarzınızı gözden geçirebilirsiniz.

  Balık
  Dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Her anlatılanı ciddiye almadan önce size anlatılanları düşünebilirsiniz. Her şeyin fazlası zarar verici olabilir. Zamanınızı iyi ve kârlı kullanmalısınız.

  Yazarın Son Yazıları
  05 Ekim 2015, Pazartesi
  04 Ekim 2015, Pazar
  03 Ekim 2015, Cumartesi
  02 Ekim 2015, Cuma
  01 Ekim 2015, Perşembe
  30 Eylül 2015, Çarşamba
  29 Eylül 2015, Salı
  28 Eylül 2015, Pazartesi
  26 Eylül 2015, Cumartesi
  25 Eylül 2015, Cuma
  Merhaba
  Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

  YAZARLAR

  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
  Kapat
  Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.