EKOL Göz Tıp Merkezi hizmete girdiAvrupa’nın en büyük kulak burunboğaz hastanesini açarak tüm dikkatleri üzerinde toplayan Op. Dr. Mehmet Baz, şimdi de EKOL Göz Tıp Merkezi’ni hayata geçirdi. Merkezin kurucusu Dr. Baz, amaçlarının topluma en kaliteli sağlık hizmeti vermek olduğunu belirtti. Op. Dr. Mehmet Baz, İzmir ve Ege Bölgesi’ne hizmet etmekten onur duyduklarını vurgulayarak, “EKOL Göz Tıp Merkezi, göz hastalığı ile ilgili bütün branşlarında uzman hekim kadrosuyla birçok farklı tedavi ve ameliyat yöntemleriyle hizmet veriyor. Hastalarımıza lazer dahil son teknolojiye sahip cihazlarla süratli ve doğru teşhis imkanı sunuyoruz” dedi. Dr. Mehmet Baz, merkezin tamamen özel tasarlanmış ameliyathanelerinde en küçük operasyondan en komplike cerrahiye kadar herşeyin teknolojik cihazlarla yapıldığını da sözlerine ekledi. Mavişehir, Çiğli Kipa kavşağında hizmete giren EKOL Göz Tıp Merkezi’nde hizmet verdiklerini söyleyen, Dr. Mehmet Baz, “Amacımız hiçbir hastamızı bekletmeden tanı ve tedavilerini yapıp gönül rahatlığı ile evlerine göndermek” dedi. EKOL Göz Merkezi’nde gerçekleştirilen tüm ameliyatlarda FDA (Amerikan Sağlık İdaresi) onaylı mercekler ve malzemeler kullanılıyor.

 Hangi branşlarda hizmet veriyor
Göz hastalıkları katarakt
Diyabetik retinopati
Göz içi kanamaları
Göz Yaralanmaları
Epiretinal membran
Makula deliği
Yaşa bağlı makula
Retina dekolmanı
Retinitis pigmentosa

 Prof. Dr. Tansu Erakgün Görevde
Diyabetin göz komplikasyonu, retina dekolmanları, göz travması ve göziçi yabancı cisimler, makula dejeneresansı, makula deliği, epiretinal membran, katarakt cerrahisinde uzmanlaşan Prof. Dr. Tansu Erakgün de EKOL Kulak Burun Boğaz Hastanesi Göz kliniği servisinde göreve başladı. Erakgün, göz kliniğinde tüm retina cerrahisi ameliyatlarını yaptıklarını söyledi.


 

Yazarın Son Yazıları
06 Ekim 2015, Salı
27 Eylül 2015, Pazar
20 Eylül 2015, Pazar
13 Eylül 2015, Pazar
06 Eylül 2015, Pazar
30 Ağustos 2015, Pazar
23 Ağustos 2015, Pazar
16 Ağustos 2015, Pazar
09 Ağustos 2015, Pazar
02 Ağustos 2015, Pazar
Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

YAZARLAR

© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.