MALATYA HABERLERİ

Yazar Sinan Yağmur Malatya’ya Geliyor

IHA
28.10.2015 - 15:21Son Güncelleme :

YAZAR SİNAN YAĞMUR MALATYALILARLA BULUŞACAK.

IHA

Malatya’ya 2 yıl içinde 44’üncü kez davet edilen Türkiye’nin en çok satan yazarlar listesinde 1. sırada yer alan Yazar Sinan Yağmur, Aşkın Gözyaşları serisinin sonuncu kitabı olarak çıkan Yunus Emre adlı kitabının ilk imzası ve galası için Deniz Kitapevleri’nin davetlisi olarak Malatya’ya geliyor.
Malatya’nın kültürel etkinliklerine büyük katkıda bulan ve “Okuyan Bir Nesil” sloganıyla yola çıkan Deniz Kitapevleri 29 Ekim Perşembe günü saat 12:00’de Yazar Sinan Yağmur’u okuyucularıyla buluşturacak. Muharrem ayının birlikteliğini vurgulamak için imza öncesinde Yazar Sinan Yağmur, aşure ikram edecek.
Programa tüm Malatya halkını ve kitapseverleri davet eden Deniz Kitapevleri Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Özdemir, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Deniz Kitapevleri Kitap Festivali’nin dördüncüsünün hazırlıklarının başladığı, bu yıl Türk ve dünya edebiyatının büyük yazarlarını Malatya’da ağırlayacak olmanın gururunu tüm kamuoyu ile paylaşmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Yazar Sinan Yağmur Malatya’ya Geliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yazar Sinan Yağmur Malatya’ya Geliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı